Oude Hollandse notenhouten fineer Louis Quinze stijl 3-laden commode met origineel beslag 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 66x72x40cm.
Engelse eikenhouten theetafel met lade en Queen Anne poten ca. 1900. Origineel bronzen beslag in zeer goede staat 71x52x78cm.
Hollandse eikenhouten 4-laden commode ca. 1830 met origineel messing zingbeslag in goede originele staat 98x98x46cm. Cond.: G
Grote oude armleunstoel met petit point borduurwerk gestoffeerd 20e eeuw in goede staat 119x68x80cm. Cond.: G
Oud Neo Renaissance Italiaanse cassone 2e helft 20e eeuw (noten) 50x43x130cm. Cond.: G
Oud spinnersstoeltje met biezen zitting ca. 1900 86x56x38cm. Cond.: G
Houten empirestijl spiegel, 2e helft 20e eeuw. 126x69cm., Cond.:G
Duitse Grunderzeit wortelnoten fineer naairtafel ca. 1880 in goede originele staat 77x61x43cm. Cond.: G
Oude goudkleurige bijzettafel met oker en bruin geaderd marmeren blad in Louis Quinze stijl 20e eeuw 50x87x57cm.
Bijzondere Grunderzeit theetafel van eikenhout ca. 1880 met grote keramieken plaquettes met bloemen en vlinderdecor. Prachtige kwaliteit, zijdelen zijn opklapbaar 80x120x60cm. Cond.: G
Prachtige mahoniehouten Engelse etagere staand op bewerkte 3-spant poot met messing 2e helft 20e eeuw in uitstekende staat 116x80x39cm. Cond.: G
Prachtige mahoniehouten 19e eeuwse Biedermeier armleumstoel met velours stoffering in goede originele staat 98x54x62cm. Cond.: G
Oude goudkleurige bijzettafel met oker en bruin geaderd marmeren blad in Louis Quinze stijl 20e eeuw 50x92x57cm.
Duitse grenenhouten kindertafel ca. 1880 met lade in goede originele staat 55x64x44cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten tilt-top tafel ca. 1830 met intarsia in het blad. Koperen monturen aan 3-spant poot 66xø77cm.
Mahoniefineer op eiken dressoir ca. 1880 met vilt in bovenblad. Mooi snijwerk en lijstenwerk. Geheel in goede originele staat 98x128x52cm. Cond.: G
Aparte notenhouten Vertico ca. 1900 met zijpanelen en 1 deur en lade in goede originele staat 117x90x49cm. Cond.: G
Franse etagetafel met Japans lakwerk ca. 1880 in goede originele staat. Zwart met goud/bruin en parelmoer inleg. Landschap met vogeldecor 82x60x40cm. Cond.: G
Kersenhouten uittrektafel ca. 1880 met lade (eettafel ingekort naar salontafel) 55x98x230cm. Cond.: G
Grenenhouten bakkerstafel met lade 2e helft 19e eeuw in goede originele staat 74x137x88cm. Cond.: G
Grenen commode ca. 1900 met houten knoppen in goede staat 78x100x63cm. Cond.: G
Massief kersenhouten salontafel, geheel gemaakt in de Engelse stijl. Front met 2 lades eind 20e eeuw. Salontafel is in goede staat 45x142x82cm.
Kersenhouten bijzettafel geheel gemaakt in de Engelse stijl. Front met 1 lade eind 20e eeuw, tafel is van goede kwaliteit 47x80x80cm. Cond.: G
Kersenhouten bijzettafel geheel gemaakt in de Engelse stijl. Front met 1 lade eind 20e eeuw, tafel is van goede kwaliteit, 1 zijkant is iets verkleurd 47x80x80cm. Cond.: G