This website uses cookies

13. Juliveiling 2012

Auction on Friday, July 20, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

4 Tinnen kannetjes
Result: 30 EUR

Tinnen 4-delige koffieset 19e eeuw bewerkt in barok stijl, gemerkt Sheffield in goede staat 13-19cm. Cond.: G

Trekbel
Starting price 20 EUR

Stel tinnen kandelaars
Starting price 40 EUR

3 Bronzen vijzels
Result: 45 EUR

Drie oude bronzen vijzels met stampers 19e eeuw 13xø15cm., 7xø7,5cm. en 10xø9,5cm. Cond.: G

Bronzen vijzel
Starting price 30 EUR

Bronzen vijzel met stamper 19e eeuw 13xø15cm. Cond.: G

Vijzel, 16e eeuw
Starting price 220 EUR

Bronzen vijzel ca. 1600 met stamper (scheur in vijzel) 7,5xø12cm. Cond.: R

4 Delen messing
Result: 15 EUR

2 Vijzels + 2 strijkijzers
Result: 30 EUR

2 Vijzels
Result: 35 EUR

Twee oude bronzen vijzels 20e eeuw, naar oud voorbeeld. Grotere vijzel met datering 1538. 11xø15cm. en 10xø10cm. Cond.: G

Appelketel + Vijzel
Starting price 20 EUR

4 Delen terracotta, oudheid
Result: 20 EUR

Antieke kraantjeskan
Result: 85 EUR

Sluitgewichten
Result: 50 EUR

Complete set oude bronzen sluitgewichten 20e eeuw, totaal 9 delen 10x11xø8cm. Cond.: G

5 Delen messing
Result: 30 EUR

Vijf delen messing 2e helft 20e eeuw; 2 sets kaarskandelaars en 1 snotneus 13-29cm. Cond.: G

2 Wandelstokken
Result: 70 EUR

Twee wandelstokken met steekwapen in stok; 1x met ivoren grip en bamboe schede en 1x bewerkt hout met leder en metaal. Schroefbaar steekwapen is gebroken 88-93cm. Cond.: R-G

3 Wandelstokken
Result: 60 EUR

Drie antieke wandelstokken; 1x oud Afrikaans met olifantenkop en ivoor (beschadigd), 1x stok met opschrift en gemsengewei en 1x stok met Indonesische plated handgreep 85-91cm. Cond.: G

2 Wandelstokken
Result: 60 EUR

Twee antieke wandelstokken met plated grepen; 1x Jugendstil met zweepslagmotief en 1x met eenvoudige handgreep 89-91cm. Cond.: G

5 Diverse brillen
Result: 10 EUR

3 Kandelaars
Starting price 40 EUR

Drie oude messing kandelaars met lekkraag 20e eeuw in zeer goede staat. 45xø18cm., 26xø12cm. en 53x16x16cm.

Oosters potje
Starting price 35 EUR

5-Armige kaarsenstandaard
Result: 35 EUR

2 Kandelaren
Result: 40 EUR

Twee messing kaarskandelaren ca. 1880 Frankrijk met zwart marmer in zeer goede originele staat 25xø10cm. Cond.: G

Kraantjeskan + Snotneus
Starting price 25 EUR

Aansteker + sigarenknipper
Result: 10 EUR