Tinnen 4-delige koffieset 19e eeuw bewerkt in barok stijl, gemerkt Sheffield in goede staat 13-19cm. Cond.: G
Drie oude bronzen vijzels met stampers 19e eeuw 13xø15cm., 7xø7,5cm. en 10xø9,5cm. Cond.: G
Bronzen vijzel ca. 1600 met stamper (scheur in vijzel) 7,5xø12cm. Cond.: R
Twee oude bronzen vijzels 20e eeuw, naar oud voorbeeld. Grotere vijzel met datering 1538. 11xø15cm. en 10xø10cm. Cond.: G
Zeldzame Empire kraantjeskan ca. 1810, zwart beschilderd met 2 landschappen aan zijkanten leeuwenkoppen. Koperen kraan. In goede originele staat 48x23x16cm. Cond.: G
Complete set oude bronzen sluitgewichten 20e eeuw, totaal 9 delen 10x11xø8cm. Cond.: G
Vijf delen messing 2e helft 20e eeuw; 2 sets kaarskandelaars en 1 snotneus 13-29cm. Cond.: G
Twee wandelstokken met steekwapen in stok; 1x met ivoren grip en bamboe schede en 1x bewerkt hout met leder en metaal. Schroefbaar steekwapen is gebroken 88-93cm. Cond.: R-G
Drie antieke wandelstokken; 1x oud Afrikaans met olifantenkop en ivoor (beschadigd), 1x stok met opschrift en gemsengewei en 1x stok met Indonesische plated handgreep 85-91cm. Cond.: G
Twee antieke wandelstokken met plated grepen; 1x Jugendstil met zweepslagmotief en 1x met eenvoudige handgreep 89-91cm. Cond.: G
Drie oude messing kandelaars met lekkraag 20e eeuw in zeer goede staat. 45xø18cm., 26xø12cm. en 53x16x16cm.
Twee messing kaarskandelaren ca. 1880 Frankrijk met zwart marmer in zeer goede originele staat 25xø10cm. Cond.: G