This website uses cookies

13. Juliveiling 2012

Auction on Friday, July 20, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Spiegel met messing lijst
Result: 20 EUR

Louis Quinze stijl messing spiegel ca. 1900 met bewerkte lijst in zeer goede staat 46x27cm. Cond.: G

3 Bajonetten zonder schede
Result: 45 EUR

Drie oude bajonetten; 1x gemerkt Simson en Co 40,5cm., 1x 2e helft 20e eeuw 25,5cm. en 1x Tsjechisch "E 24" 43cm. Cond.: M-G

Tiffany stijl lampje, schildpad
Result: 60 EUR

Bajonet met schede
Starting price 30 EUR

Oude bajonet gestempeld met kroontje No. 490 860. 3L8, 1e helft 20e eeuw 35,5cm. Cond.: G

Bajonet met schede
Starting price 40 EUR

2 Karabijns, Turks
Result: 70 EUR

Twee antieke Turkse karabijnen (Ankara) 1e helft 20e eeuw. Lichte oxidatie, verder in goede originele staat 124cm. Cond.: G

2x Kruithoorn + kruithouder
Result: 35 EUR

4 Marrokaanse krissen
Result: 55 EUR

Vier oude krissen, 2 met benen heft, vermoedelijk Marokko 20e eeuw 35-40cm. Cond.: G

Tafelopzet
Result: 90 EUR

6 Zakmessen
Result: 25 EUR

Zes oude zakmessen (2 in muntvorm) 4-9,5cm.

Bronzen penning 1854
Result: 30 EUR

Gegoten bronzen penning "Couverture de la Bourse D'anvers 1854" A. Charles Marcellis Le Commence D'anvers ø6cm. Cond.: G

Bronzen penning, postduif
Result: 800 EUR

Barometer
Result: 100 EUR

Mes
Starting price 160 EUR

Barometer
Result: 60 EUR

Gestoken barometer ca. 1900 met hinde en Hollandse schrift in goede originele staat 64x29x5cm. Cond.: G

Hollandse bakbarometer
Starting price 300 EUR

Oude Hollandse notenhouten bakbarometer met intarsia (inlegwerk) in Louis Seize stijl 20e eeuw. Barometer, thermometer en controleur door Roselli. In zeer goede staat 149x28x9cm. Cond.: G

4 Thermometers
Result: 20 EUR

Vier thermometers in houders van J.C. Greinersen + Sohn Berlin ca. 1900. Twee defect 24-54cm. Cond.: M-G

Barometer
Result: 20 EUR

Oude barometer met notenhouten kast in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 71x23x5cm. Cond.: G

2 Windlichten, stenen voet
Starting price 35 EUR

Twee keramieken windlichten met bloembeschildering 2e helft 20e eeuw 37xø14cm. Cond.: G

Gestoken kwikbarometer
Starting price 150 EUR

Franse notenhouten gestoken barometer ca. 1890in zeer goede staat 116x42x7cm.

3 Delen divers
Starting price 20 EUR

3 Delen divers
Starting price 10 EUR

Drie delen koper en metaal; 1x schouwstoof 19e eeuw, 1x koperen grillvork ca. 1930 en 1x compositie metalen schoentje (zonder deksel) 16-60cm. Cond.: G

Kwik barometer
Result: 225 EUR

3 Diverse delen
Result: 20 EUR

Drie delen koperwerk ca. 1890; 1x bewerkte inktpot zonder reservoir , 1x tafelhouder bewerkt brons en 1x bewerkt los deksel 10-17cm. Cond.: G