Louis Quinze stijl messing spiegel ca. 1900 met bewerkte lijst in zeer goede staat 46x27cm. Cond.: G
Drie oude bajonetten; 1x gemerkt Simson en Co 40,5cm., 1x 2e helft 20e eeuw 25,5cm. en 1x Tsjechisch "E 24" 43cm. Cond.: M-G
Oude bajonet gestempeld met kroontje No. 490 860. 3L8, 1e helft 20e eeuw 35,5cm. Cond.: G
Twee antieke Turkse karabijnen (Ankara) 1e helft 20e eeuw. Lichte oxidatie, verder in goede originele staat 124cm. Cond.: G
Vier oude krissen, 2 met benen heft, vermoedelijk Marokko 20e eeuw 35-40cm. Cond.: G
Zwaar bronzen tafelsierstuk in Jugendstil stijl met blauw glazen bloem 20e eeuw. Mooie kwaliteit 46xø17cm. Cond.: G
Gegoten bronzen penning "Couverture de la Bourse D'anvers 1854" A. Charles Marcellis Le Commence D'anvers ø6cm. Cond.: G
Gestoken barometer ca. 1900 met hinde en Hollandse schrift in goede originele staat 64x29x5cm. Cond.: G
Oude Hollandse notenhouten bakbarometer met intarsia (inlegwerk) in Louis Seize stijl 20e eeuw. Barometer, thermometer en controleur door Roselli. In zeer goede staat 149x28x9cm. Cond.: G
Vier thermometers in houders van J.C. Greinersen + Sohn Berlin ca. 1900. Twee defect 24-54cm. Cond.: M-G
Oude barometer met notenhouten kast in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 71x23x5cm. Cond.: G
Twee keramieken windlichten met bloembeschildering 2e helft 20e eeuw 37xø14cm. Cond.: G
Franse notenhouten gestoken barometer ca. 1890in zeer goede staat 116x42x7cm.
Drie delen koper en metaal; 1x schouwstoof 19e eeuw, 1x koperen grillvork ca. 1930 en 1x compositie metalen schoentje (zonder deksel) 16-60cm. Cond.: G
Drie delen koperwerk ca. 1890; 1x bewerkte inktpot zonder reservoir , 1x tafelhouder bewerkt brons en 1x bewerkt los deksel 10-17cm. Cond.: G