Aart van Dobbenburgh (1899- 1988 Amsterdam), lithografie op papier, "L'inconne seizoen 1938-1939", vereniging voor kamermuziek 's Gravenhage 13x29cm. Cond.: U
Aart van Dobbenburgh '63 (1899- 1988 Amsterdam), lithografie op papier, 15/25, 18e portret van Marthy 29x41cm. Cond.: U
Aart van Dobbenburgh '82 (1899- 1988 Amsterdam), lithografie op papier, 40e portret van Marthy als bruid 41x60cm. Cond.: U
Aart van Dobbenburgh '57 (1899- 1988 Amsterdam), lithografie op papier, 6/20, 21e landschap 29x44cm. Cond.: U
Aart van Dobbenburgh 1963 (1899- 1988 Amsterdam), lithografie op papier, dubbelportret 7e van Cosja, 19e van Marthy 46x62cm. Cond.: U
Aart van Dobbenburgh '66 (1899- 1988 Amsterdam), lithografie op papier, 26e portret van Marthy 34x49cm. Cond.: U
H.X. Lager? 19e eeuw, olieverf op paneel, Hollands landschap met wilgen 32x24cm. Cond.: G
Ronald Noorman '79 nr. 8/15, ets op papier, gestapeld stro 30x26cm. Cond.: G
Johanna Beredina Weyers (Den Haag 1900 - Emmen), olieverf op linnen, achtertuin met bomen in de bloesem 60x80cm. Cond.: G
Johan Buning (Verso), olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (H.M. Sa.....), olieverf op paneel, landschap met pad 40x25cm. Cond.: G
Johannes de Jong (Rotterdam 1864 - 1901), olieverf op linnen, boereninterieur met oma, moeder en kind 60x80cm. Cond.: R
Willem Noordijk (Schiedam 1887 - ), olieverf op linnen, gezicht op Beekbergen 50x80cm. Cond.: G
Teun Nijkamp 1980, tekening of litho op papier, De presentatie I 32x46cm. Cond.: G
Anne Fransiscus Hartman 53 (Den Haag 1904 - ), olieverf op paneel, stilleven met beeldje en strobloemen 40x31cm. Cond.: G
Wilton, olieverf op linnen, Indonesisch portret met tropenhelm (verf laat los onderaan) 53x43cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd Indonesië, olieverf op linnen, vuurboom met figuren 45x60cm. Cond.: G
Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch dorpsgezicht met rivier 60x40cm. Cond.: G
Soewardja, olieverf op linnen, Indonesische vissers op zee 65x80cm. Cond.: G
Jan Cremer, drukwerk op zijde (texoprint), koeien langs de waterkant 62x56cm. Cond.: G
Sutjakno Kompoel Indonesië 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met ossenspan,45x35 cm.Cond.: G