Zilveren sigarettenkoker voorzien van handgegraveerd wapen, Binnenbak ontbreekt. 800/000 ca. 173gr. 13,5x9x1,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren jamlepel MT: Geert Herwig Veendam, jaarletter T: 1878. 835/000 ca. 22gr. L.: 16cm. Cond.: U
Oude glazen schenkkan met sterling zilver overlay in bloemenmotief 20e eeuw (Rockwell) 15x14xø12cm. Cond.: G
Oude glazen presenteerschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 31x22cm. Cond.: G
Glazen roomsetje met sterling zilver overlag 2e helft 20e eeuw 9x12xø7,5cm. en 10x11xø7,5cm. Cond.: G
Kristallen bonbonschaal met olijfmotief en Hollands zilveren hengsel met parelrand. MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1890. 835/000 ø17,5cm. Cond.: G (kleine chips)
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop en stopje. Scharnier behoeft reparatie. H.9 cm., Cond.:R
Sterling zilveren dienschaal op vier pootjes met brede opengewerkte rand waarin florale motieven. Binnenbak is glad 925/000 ca. 381gr. 20x20x6cm. Cond.: U
Ring GG/WG 585/000 met een druppelvormige gefac. amethist 10 crt. in zeer goede kleur, en briljanten 0.11 crt W/SI, ø 58, 5.6 gr.
Ring GG/WG 585/000 deels zwart gerod.bezet met briljanten fancy-brown 0.30 crt., zwarte briljanten 0.30 crt. en briljanten 0.30 crt. W/SI, ø 54, 3.7 gr.. Gigantisch kleuerenspel.
Ring GG 750/000 met 15 briljanten 0.23 crt. W/SI ø 54, 11.3 gr.
Ring GG 750/000 met148 briljanten 1.67 crt.W/SI., ø55, 9.6 gr.
Klap creolen GG 585/000 enerzijds smaragden 0.80 crt. en anderzijds saffieren 0.82 crt. in zeer goede kleur en briljanten 0.55 crt.W/SI, L 18mm., 8.1 gr.
Hanger RG 750/000 met briljanten 0.48 crt. W/SI en briljanten fancy brown 1.21 crt.. ø27 mm., aan een ketting RG 750/000 L.42 cm., ca.12.8 gr.
Oorhangers RG/WG 585/000 deels zwart gerod.met briljanten 0.40 crt. fancy-brown SI, L34 mm., 2.4 gr.
Rutielkwarts hanger met engelenhaar, ketting oog GG/ 585/000 L.58 mm., 25.3 gr.
Ring WG 750/000 met een gefac. citrien 27x10 mm., 9.68 crt. in zeer goede kleur en briljanten 0.05 crt. W/SI., ø 54, 6.3 gr.
Medaillon GG 585/000 (met portretten) voorkant bewerkt met een bootje. ø 3cm., ca.5.55 gr.
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop en kraag H.: 11,5cm. Cond.: G
Bijzonder stuk; 18e eeuwse zilveren wijwaterkannetjes op origineel bijbehoren dienblaadje met kerkelijke gravure op onderzijde. 925/000 Z1 keur. Bladmaat 19x13,5cm. Kannetjes 6,5cm. Totaal ca. 346gr. ...
Antieke zilveren miniatuur blaasbalg met opengewerkt hartmotief aan achterkant en gecisselleerde voorzijde MT.:VS, Johannes van Straten,Hoorn, eind 1800, L.8.5 cm., ca.22gr.
Twee antieke Hollands zilveren vingerhoedjes ca. 10gr. Cond.: U