Duitse tafelklok, gemerkt Pfeilkreuz met eikenhouten kast en halve zuilen 27x16x10cm. Cond.: G
Aparte schaarklok (skeletklok) onder glazen stolp 20e eeuw, wijzers in de vorm van een schaar, met snek uurwerk 57x27x19cm. Cond.: G
Franse roodmarmeren pendule ca. 1890 met compositie beeld naar Hippolyte Moreau. 8-Daags uurwerk, onduidelijk gesigneerd "Pallergiic?" 60x31x18cm. Cond.:G
Mooie Franse marmeren pendule (zwart met rood) ca. 1880. Compleet met originele bronzen ornamentuur (1 chip af). Mooie wijzerplaat met geslepen glas. Slinger mist 51x30x17cm. Cond.: G
Oude Duitse Pfeilkreuz Art Deco klok met messing beslag 34x19x11cm. Cond.: G
Grote messing kogel omloopklok met rondom geslepen glas staand op houten voet 20e eeuw, 39x26x26cm. Cond.: G
Duitse Junghans wandregelateur ca. 1890 met notenhout fineer, kroon is vervangen 80x38x19cm. Cond.: G
Grote vuurvergulde Franse pendule met porseleinen wijzerplaat en plaquette. 8-Daags uurwerk (gestempeld) in zeer goede staat 51x32x14cm. Cond.: G
Schwartzwalder 19e eeuws wandklokje met wekkerfunctie (Appelklokje) 21x15x10cm. Cond.: G
Eikenhouten Friese staartklok ca. 1800 met wekkerfunctie 140x36x21cm. Cond.: G
Grote Franse compositie figurenklok met wekkeruurwerk. Met twee figuren van een smederij ca. 1900. Met gietstempel. Arm zit los en is beschadigd 67x35x16cm. Cond.: R
3-Delig Frans wit marmeren pendulestel in Louis Seize stijl ca. 1880 in goede staat. Wijzerplaat beschadigd 36x19x9cm. en 23xø9cm. Cond.: G
Franse notenhout fineer tafelklok ca. 1910 met bandintarsia en 8-daags uurwerk, gemerkt Bayard Cond.: G 24x8x15,5cm.
Amerikaanse pubklok ca. 1900 van mahoniehout, gemerkt S.T. Trademark 54x30x11cm. Cond.: G
Zeldzame monumentale Franse bronzen vuurvergulde pendule onder glazen stolp 2e helft 19e eeuw. Voorstelling met bronzen putti met blaasinstrument. Wijzerplaat geëmailleerd en gesigneerd Deniere F.T. d...
Zeldzame marmeren Jugendstil pendule met pauw om de wijzerplaat ca. 1900. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat 27x39x13cm. Cond.: G
Grote bronzen reiswekker met beschilderde porseleinen plaquettes en wijzerplaat 2e helft 20e eeuw. Made in France 6-kantig 18x13x8,5cm. Cond.: G
Eikenhouten tafelklok met bronzen ornamentuur, 8-daags uurwerk, maanstand en halfuur slag. 2e Helft 20e eeuw in goede staat 28x15x12cm. Cond.: G
Kleine eikenhouten Grunderzeit tafelklok met wekkeruurwerk ca. 1900 in goede staat 21,5x18x12cm. Cond.: G
Bronzen kartelklok ca. 1880 Frankrijk met emaille wijzerplaat in Louis Seize stijl in goede staat 10x22x28cm. Cond.: G
Mooie Duitse staande klok met messing wijzerplaat, slinger en gewichten. Brede kast met houtsnijwerk ca. 1920. In zeer goede staat 200x60x30cm. Cond.: G
3-Delig messing pendulestel ca. 1890 met slang-, vogel- en takkendecor. 8-Daags uurwerk. Alles in zeer goede staat 36x19x17cm. en 30xø14cm. Cond.: G
Twee klokken 40-er jaren met eiken kast; 1x Smiths Enfield buffetklok 21x26x13cm. en 1x Orfac 21x15x7cm. Cond.: G
Antiek Amerikaans tafelklokje met "achter-glas schilderij", metalen wijzerplaat en houten kast 24x17x9cm. Cond.: G