This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

09. Oktoberveiling 2011

Auction on Saturday, October 15, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

Landschap
Starting price 375 EUR

Desprez 19e eeuw (Italiaanse school of Spaans), bergachtig landschap met figuren, gerestaureerd en bedoekt 55x46cm. Cond.: M

Ongesigneerd ca. 1900, vissers
Starting price 40 EUR

ONgesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, vissers bij een rivier 25x15cm. Cond.: G

De Haas
Starting price 250 EUR

naar de Haas, olieverf op paneel, Hollands landschap met koeien bij drenkplaats 60x40cm. Cond.: G

Naakte zittende dame
Result: 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, zittend vrouwelijk naakt 46x55cm. Cond.: G

Monogram J.G.
Starting price 20 EUR

Monogram J.G., olieverf op paneel, wintergezicht 10x15cm. Cond.: G

Anton Grotman, landschap
Result: 125 EUR

Anthony Grolman fecit, olieverf op linnen (scheur), landschap met vee 50x30cm. Cond. :M

H. van Ginkel
Result: 50 EUR

H. van Ginkel, olieverf op paneel, romantische kustplaats met schepen 30x24cm. Cond.: G

Edwin Horace Howard
Starting price 250 EUR

Edwin Horace Howard 1892,olieverf op paneel,Engelse school,Kingston Vale, Engels heuvelachtig landschap. 16x23 cm., Cond.:G

T. Wolvecamp
Starting price 500 EUR

Theo Wolvecamp (1925 - 1992 Hengelo), vetkrijt op papier met atelierstempel, abstracte compositie 27x24cm. Cond.: G

M. de Wit, dames op de trap
Starting price 70 EUR

Verso M. de Wit 2006, olieverf op paneel, 2 vrouwen op een trap 50x60cm. Cond.: G

Hernemans
Result: 90 EUR

Hernemanns ca. 1930, olieverf op linnen, Hollandse bloemenmarkt op de kade 80x55cm. Cond.: G

W.A. Knip, Haagse school
Starting price 800 EUR

Willem Alexander Knip (Amsterdam 1883 - 1967 Blaricum), olieverf op linnen, landschap met sloot en koeien (chips verf af) 35x45cm. Cond.: G

Mondriaan
Result: 700 EUR

Frits Mondriaan (Den Haag 1853 - 1932), olieverf op linnen, bosgezicht met ingang tot landgoed 50x60cm. Cond.: U

H. de Wit, boerderij
Starting price 60 EUR

H. de Wit '99, olieverf op linnen, dorps wintergezicht 50x40cm. Cond.: G

Italiaanse aquarel
Starting price 150 EUR

Desenjano?, aquarel op papier, "Am GardaSee 27 juni 1880", 45x26cm. Cond.: G

Naakte dame
Result: 160 EUR

Brant?(vermoedelijk Charles Rene de Brant 1868 - 1958), vrouwelijk naakt 50x61cm. (Plakker Verso)

Schilderij, A.P. Madsen
Starting price 900 EUR

A.P. Madsen (toegeschreven aan, ongesigneerd alleen naamplaat op de lijst) (1822 - 1911 Denemarken), olieverf op linnen, landschap met koeien en figuren 100x68cm. Cond.: R

Aquarel, 19e eeuw ongesigneerd
Result: 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, man met hengel aan een rivier met schapen aan de overzijde 26x21,5cm. Cond.: G

Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw
Starting price 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, sepia op papier, interieur met vele figuren (brief lezen), 27x22cm. Cond.: G

Aquarel, ongesigneerd 19e eeuw
Starting price 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, kerkinterieur met figuren in 17e eeuwse kleding 24x22cm. Cond.: G

Aquarel, Catharina Lintheimer
Result: 150 EUR

Catharina Lintheimer fecit 1727 (1714 - 1741 Holland), aquarel op papier, bloementak met 3 bloemen. Mooi uitgewerkt, lichte vochtvlekken 33x21cm. Cond.: G

Aquarel, ongesigneerd 18e-19e eeuw
Starting price 150 EUR

Ongesigneerd 18e - 19e eeuw, aquarel op papier, man pakt zakdoek op voor dame, stadsgezicht met figuren 24x33cm. Cond.: G

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Starting price 300 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren en zeilboten 20x25cm. Cond.: U

Franse tekening 1825
Result: 125 EUR

L. Adroit Barbier 1825, tekening op papier, "doit Savoir je servir de la gauche, comme de la droite 20 february 1825" 23x23cm. Cond.: G