Desprez 19e eeuw (Italiaanse school of Spaans), bergachtig landschap met figuren, gerestaureerd en bedoekt 55x46cm. Cond.: M
ONgesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, vissers bij een rivier 25x15cm. Cond.: G
naar de Haas, olieverf op paneel, Hollands landschap met koeien bij drenkplaats 60x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, zittend vrouwelijk naakt 46x55cm. Cond.: G
Anthony Grolman fecit, olieverf op linnen (scheur), landschap met vee 50x30cm. Cond. :M
H. van Ginkel, olieverf op paneel, romantische kustplaats met schepen 30x24cm. Cond.: G
Edwin Horace Howard 1892,olieverf op paneel,Engelse school,Kingston Vale, Engels heuvelachtig landschap. 16x23 cm., Cond.:G
Theo Wolvecamp (1925 - 1992 Hengelo), vetkrijt op papier met atelierstempel, abstracte compositie 27x24cm. Cond.: G
Verso M. de Wit 2006, olieverf op paneel, 2 vrouwen op een trap 50x60cm. Cond.: G
Hernemanns ca. 1930, olieverf op linnen, Hollandse bloemenmarkt op de kade 80x55cm. Cond.: G
Willem Alexander Knip (Amsterdam 1883 - 1967 Blaricum), olieverf op linnen, landschap met sloot en koeien (chips verf af) 35x45cm. Cond.: G
Frits Mondriaan (Den Haag 1853 - 1932), olieverf op linnen, bosgezicht met ingang tot landgoed 50x60cm. Cond.: U
H. de Wit '99, olieverf op linnen, dorps wintergezicht 50x40cm. Cond.: G
A.P. Madsen (toegeschreven aan, ongesigneerd alleen naamplaat op de lijst) (1822 - 1911 Denemarken), olieverf op linnen, landschap met koeien en figuren 100x68cm. Cond.: R
Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, man met hengel aan een rivier met schapen aan de overzijde 26x21,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, sepia op papier, interieur met vele figuren (brief lezen), 27x22cm. Cond.: G
Catharina Lintheimer fecit 1727 (1714 - 1741 Holland), aquarel op papier, bloementak met 3 bloemen. Mooi uitgewerkt, lichte vochtvlekken 33x21cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e - 19e eeuw, aquarel op papier, man pakt zakdoek op voor dame, stadsgezicht met figuren 24x33cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren en zeilboten 20x25cm. Cond.: U