Onduidelijk gesigneerd, apreuve d' artiste, 2 gravures op papier, stadsgezicht van Praag 16x12cm. Cond.: G
J. v.d. Garde ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloemen Cond.: G
ONgesigneerd, olieverf op linnen, diverse figuren bij een herberg 50x60cm. Cond.: G
Jenny Kollenaar 2011, olieverf op paneel, crocussen 108x90cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hoenderhof 24x18cm. Cond.: G
Jan Gierveld (1935 - 2005 Wierden), viltstift op papier, schets van een vrouw 51x28cm. Cond.: G
J.Damstra, ca. 1930, olieverf op paneel,Poldergezicht met koeien en 2 vissers in 2 bootjes ,18x24 cm., Cond.:G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met molen 233x17cm. Cond.: G
Theo Wolvecamp (1925 - 1992 Hengelo) apreuve d'artiste 1989, litho op papier, abstracte compositie 74x46cm. Cond.: G
Jenny Kollenaar 2011, olieverf op paneel, Terra Tulips 60x60cm. Cond.: U
J.G. Gestenhauer ca. 1900, olieverf op paneel, bospad met figuren 21x22cm. Cond.: G
Willem Boekstal (toegeschreven aan) (Amsterdam 1887 - 1957 Blaricum), olieverf op linnen, wintergezicht 100x60cm. Cond.: G
Jenny Kollenaar 2011, olieverf op linnen, vaas met rozen 50x60cm. Cond.: U
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, bruggetje bij Giethoorn 8x9cm. Cond.: G
J. Stroh 20e eeuw, olieverf op linnen, Middeleeuwse zeeslag 58x40cm. Cond.: G
Cornelis Koppenol (Zoetermeer 1865 - 1946 Den Haag), olieverf op paneel, zittend vrouwelijk naakt 13,5x18,5cm. Cond.: U
Russisch ikoon ca. 1890 voorstellend Russische starets knielend voor icoon in bos 31x27cm. Cond.: R-G
William Raymond Dommersen (Utrecht 1850 - 1927 Engeland), olieverf op linnen, kustplaats met figuren en ezel 47x35cm. Cond.: U
Drie Japanse rijstpapieren schilderijtje, voorstellend Japanse figuren 1e helft 20e eeuw. beschadigingen 13,5x10cm. Cond.: R
Theo Wolvecamp (1925 - 1992 Hengelo), olieverf op papier, abstracte compositie 39x28cm. Cond.: G
Icoon van Maria die haar zoon Jezus de borst geeft; zogenaamde melkvoedende Moeder Gods; Rusland eind 19e eeuw. 44x31cm.
J.A. Kruseman ca. 1900, olieverf op linnen, "Herfst morgen" 57x46cm. Cond.: G