This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

09. Oktoberveiling 2011

Auction on Saturday, October 15, 2011 from 02:00

Completed | Default auction

B. Medema, vaart en koeien
Starting price 130 EUR

Bernard Medema, olieverf op linnen, koeien bij een Hollands rivierlandschap 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Wagemans
Starting price 350 EUR

Pieter Johannes Alexander Wagemans (Den Haag 1879 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren en gracht 24x30cm. Cond.: G

Jan Gierveld
Starting price 70 EUR

Jan Gierveld (Wierden 1935 - 2005), inkt op papier, portret van een jonge vrouw 30x19cm. Cond.: G

Jan Gierveld
Starting price 50 EUR

Jan Gierveld (Wierden 1935 - 2005), houtskool op papier, beekje met bomen 47x29cm. Cond.: G

Schilderij, landschap met meer
Starting price 50 EUR

H. Hirsch, olieverf op linnen, landschap met zandpad en berkebomen 40x50cm. Cond.: R

Frans Slager
Result: 325 EUR

Frans Slager (Den Bosch 1876 - 1953 Meerhout), olieverf op linnen, gezicht op kasteel in het bos met figuur 31x21cm. Cond.: G

Schilderij, Meijer
Starting price 5.000 EUR

Louis Johan Hendrik Meijer (Amsterdam 1809 - 1866 Utrecht, diverse musea, maritiem schilder), olieverf op paneel, zeegezicht met diverse schepen en sloepen met figuren bij de kust 26x21cm. Cond.: U

Schilderij, strandgezicht
Starting price 125 EUR

D. Pelotti, olieverf op paneel, boek lezen in de strandstoel 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Joseph Bles
Starting price 1.500 EUR

Joseph Bles (Den Haag 1825 - 1875 Den Haag), olieverf op paneel, Hollands dorpsgezicht met vele figuren en sloep 23x17,5cm. Cond.: U

Schilderij, naar Louis Apol
Starting price 30 EUR

Naar Louis Apol, olieverf op linnen, winterlandschap 50x40cm. Cond.: G

Miniatuur schilderij
Starting price 50 EUR

Ivoren miniatuurportretje 1e helft 20e eeuw, op ivoor geschilderd portret van een biddende dame. geheel ingelijst in ivoren lijst 7,5x7,5cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, landschap
Starting price 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen (scheurtjes), landschap met water en riet 30x40xcm. Cond.: G

Jenny Das
Starting price 40 EUR

Jenny Das 1988, gemengde techniek op papier, "Omhelsing" 30x15cm. Cond.: G

Tilmus Melcher
Result: 300 EUR

Jan Hermanus Melcher Tilmis (Maastricht 1887 - 1920 Amsterdam), olieverf op linnen, De groenburgwal 60x80cm. Cond.: G

A. van de Berg
Result: 35 EUR

A. van de Berg, olieverf op paneel, polderlandschap met molen aan het water 30x15cm. Cond.: G

2 Aquarellen
Starting price 40 EUR

Twee aquarellen 1989 onduidelijk gesigneerd (Hongaarse school), aquarel op papier, Hongaarse landschappen 24x16cm. en 24x14cm. Cond.: G

Aquarel
Starting price 30 EUR

S. Sint, aquarel op papier, waterlelies 34x25cm. Cond.: G

Houtsculptuur Corneille
Result: 425 EUR

Corneille,olieverf op hout, houtsculptuur beschilderd, vrouw met kat bij maan. 37x29x12 cm., Cond.:G

Ongesigneerd, haan
Result: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, haan 10x7cm. Cond.: G

Schilderij, meisje met bloemen
Starting price 20 EUR

C. Maxim 60-er jaren, olieverf op linnen, meisje met kersen 24x30cm. Cond.: G

Mengels
Starting price 40 EUR

Mengels 1963, ets op papier, landschap Zuid-Afrika 34x23cm. Cond.: G

Jan v/d Leest
Starting price 300 EUR

Jan van der Leest (Rotterdam 1907 - 1971 Hengelo), olieverf op linnene, gezicht op Bad Bentheim 70x60cm. Cond.: G

Ongesigneerd, Larense school
Starting price 1.000 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, interieur met jonge moeder en baby in de wieg 56x65cm. Cond.: G

Aquarel, stilleven M(A)K
Result: 30 EUR

Monogram M(A)K 1989, aquarel op papier, stilleven met fruit en bloemen, 64x40 cm., Cond.:U