Aziatische olifanten-tafeltje ca. 1900 van geëbonisserd hout. Olifanten met been, mooi uitgewerkt 76xø35cm. Cond.: G
Engels mahoniehoutem armleunstoeltje met biezen zitting ca. 1900 in goede staat 69x53x49cm. Cond.: G
19e Eeuwse beukenhouten klapstoel met stoffering in goede staat, mooie vormgeving 82x63x66cm. Cond.: G
Eiken kastje ca. 1920 met 4 deurtjes en lade, geschikt voor oude platenspeler. Kastje is voorzien van parelrand rond de panelen 120x60x36cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten schrijfsecretaire in Louis Seize stijl, 2e helft 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel staand op klauwpoten. In goede staat 103x87x48cm. Cond.: G
Hollands eiken buffetkastje ca. 1920 met facetgeslepen glas in het bovenstuk. Origineel beslag en sleutels. In zeer goede staat, mooie patina 206x105x43cm. Cond.: G
Twee armleunstoelen ca. 1900 in Louis Quinze stijl met Petit-Point stoffering van beukenhout (mahonie gekleurd). In zeer goede staat 92x49x55cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten Empire stijl halve maan tafel op drie spitse poten ren 2 lades met Empire beslag 20e eeuw 74x77x40cm. Cond.: R
Twee Engelse messing bedden ca. 1900 met stijlen en hoge hoofdeindes in zeer goede staat, breedte 107cm. Cond.: G
Oud Hollands massief eiken kastje met 2 deurtjes (geloogd) in barokstijl 20e eeuw 81x85x44cm. Cond.: G
Gevlochten stoel met korf (riet) ca. 1910 in goede staat 90x73x76cm. Cond.: G
Oud notengefineerd wijntafeltje met intarsia 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad 58x54x54cm. Cond.: G