Oude creme-kleurige armleunstoel met goudkleur afgewerkt en briek-rood geblokte stoffering. 2e Helft 20e eeuw in Louis Seize stijl 100x56x60cm. Cond.: G
Antieke Cuba mahoniehouten stoel 19e eeuw met bijzondere uitgewerkte rugleuning in zeer goede staat 86x41x40cm. Cond.: U
Antieke massief mahoniehouten scheepskist ca. 1900 met zinken binnenbekleding 57x65x65cm. Cond.: G
Antieke dagobertbank in massief notenhout ca. 1890. Rijk uitgewerkt met snijwerk, bekleed met stof 89x86x52cm. Cond.: G
Antieke Franse vergulde smalle halspiegel met stukwerk en kroon, licht beschadigd 200x44cm. Cond.: G
Grote spiegel eind 20e eeuw, goudkleurig met zwart en facetgeslepen spiegel 140x110cm. Cond.: G
Antieke foltaire ca. 1900 met velours bekleding en koperen nagels in zeer goede staat. België of Frankrijk 121x69x61cm. Cond.: U
Grote moderne messing salontafel met PVC poten en 2 glasplaten in goede staat 41x128x78cm. Cond.: G
Moderne eikenhouten wandtafel (sideboard) met lade in zeer goede staat. Klassieke stijl 71x94x37cm. Cond.: G