Range ca. 1930, olieverf op linnen, poldergezicht met bootje en boer 40x50cm. Cond.: G
A.N. Zwiers (1896 Franeker - ), olieverf op linnen, voorstellend Lutterzand 70x80cm. Cond.: G
Kaiser(?), Munchener Schule, olieverf op linnen, Reiter alp met hintersee 35x40cm. Cond.: G
J.F. de Smit ca. 1910, olieverf op linnen, landschap met ophaalbruggen 40x60cm. Cond.: G
Onbekende schilder ca. 1750, olieverf op linnen, bosgezicht met vogels (oudere bedoeking en restauratie) 56x43cm. Cond.: M
Hendrikus Elias Roodenburg (1895 Den Haag - ), ets op papier, stadsgezicht Arnhem 35x25cm. Cond.: G
J.H. Dommelstein 20e eeuw, olieverf op linnen, romantisch zeegezicht 50x70cm. Cond.: G
J. Lorje (Enschede), olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen 60x80cm. Cond.: G
Dick Meester (Amersfoort 1897 - 1960 Amersfoort), olieverf op linnen, gezicht op een oud huis 65x45cm. Cond.: G
F.A. Mooy (1884 Haarlem - 1968 Baarn), olieverf op linnen, stadsgezicht met gracht (oude bedoeking) 90x70cm. Cond.: G
Gesigneerd P. te Lintum ca. 1930, olieverf op paneel, poldergezicht met molens 50x70cm. Cond.: G
Johann Jungbluth (1860 - 1912 Duitsland), olieverf op linnen, winterlandschap met figuren 120x80cm. Cond.: G
D. Claes ca. 1910 (Verson Claes Desire Brusselse Steenweg 08 Michelin), olieverf op linnen, korenbinder. Beschadiging in de lucht 90x90cm. Cond.: G
A. Martens ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met beek 30x40cm. Cond.: G
Anton Heyboer (1924 - 2005), gemengde techniek op papier, twee figuren aan het strand 36x39cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met boerderij en korenschoven 50x70cm. Cond.: G
J. Pierrot, olieverf op paneel, paardewagen met figuren 23x17cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op tegel, wintergezicht 17x11,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (van Hoest?) eind 20e eeuw, olieverf op linnen, dorpsstraat Scheveningen met figuren 50x60cm. Cond.: G
A. Nolling ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht bij Zaandam 34x19cm. Cond.: G
Willy Fleur (1888 - 1967 Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met tinnen kan, glas en koper 40x50cm. Cond.: G
(Verso) Max van Knoop ca. 1920, olieverf op linnen, wilde eenden 65x45cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, apreuve d' artiste, 2 gravures op papier, stadsgezicht van Praag 16x12cm. Cond.: G
Meinert Volkers 1987 (Enschede 1927 - 2000), olieverf op paneel, abstracte compositie 42x40cm. Cond.: U