Antieke Hollandse keramische klok met wekkeruurwerk 33x22x8cm. (cracele) Cond.: G
Kapitaal 3 delig klokkenstel, Frankrijk 1880, bronskleurig. Bestaande uit een klok op marmeren voet voorstellend een mucicerende dame met harp, en 2 bokaal vazen met engelen figuren.(dame mist stukje ...
Antieke Friese mahoniehouten staartklok met dubbele kap en emaille wijzerplaat. Groot model 19e eeuw, in ongerestaureerde staat 157x50x13cm. Cond.: G
Antieke majolica tafelklok ca. 1890 met porseleinen wijzerplaat en Frans uurwerk 30x22x12cm. Cond.: U
Antieke 3-delig Frans pendulestel, ca. 1890, met een beeld "Danse par Ruchot". Groen marmer met compositie en een emaille wijzerplaat. Beschadigd compositie (wel aanwezig) 74x37x21cm. en 2 bokaal vaze...
Antieke 1-gewichts regelateur zwartgekleurd, Weens model met aan de zijkant glas, ongesigneerd ca. 1870 105x27x14cm. Cond.: G de darm van de gewicht ophaging is geknapt.
Antieke Luikse staande klok ca. 1900 met eiken kast. Rijkelijk bewerkt, koperen gedreven wijzerplaat en Westminster gong in goede staat. 242x69x33cm. Cond.: G
Antieke Franse comtaise (stationsklok) ca. 1880, gesigneerd Beau Fils a Parnay. Originele wijzerplaat en harpslinger 135x28x15cm. Cond.: U
Jugendstil vaaspendule ca. 1900 geëmailleerd. Rijkelijk gedecoreerd met bloemdecor in zweepslag motief. Bronzen voet en sierwerk in uitmuntende staat. Porseleinen wijzerplaat 56x26x17cm. Cond.: U
Antiek Art Deco klokkenstel 3-delig (België) 22x26x7cm. en 19x7x13cm. Cond.: G
Antieke Engelse staande klok van massief eiken met mahonie fineer. Gesigneerd James Thristle Williton ca. 1861-66 met 8 daags uurwerk. Handbeschilderde wijzerplaat met seconden en dagaanduiding. De k...
Antieke Engelse staande klok van massief eiken, uurwerk is gesigneerd "Thomas and Son Strange High Wycombe" ca. 1830-1839. De klok heeft een eendaags uurwerk en een handbeschilderde wijzerplaat met d...
Antieke Jugendstil pendule ca. 1910 gemaakt van smeedijzer en brons. Geheel origineel in uitstekende staat 25,5x11,5x9,5cm. Cond.: U
Antieke bronzen vuurvegulde Franse pendule ca. 1900 met porseleinen wijzerplaat in Louis Quinze stijl. Voorstelling van een staande jongen naast de pendule met rocailles 24x22x12cm. Cond.: G
Antieke Junghans vrijslinger regelateur met bijzondere Jugendstil wijzerplaat en slinger. Getoogde notenhouten kast compleet met kroon en tollen 99x41x20cm. Cond.: G
Antieke Junghans Duitse tafelklok met precisieslinger en gong ca. 1890 in noten kast 49x36x13cm. Cond.: G
3-Delig Frans pendulestel van lichtbruin marmer, pendule met bronzen leeuw en 2 messing kaarskandelaars. Het uurwerk is gestempeld "Japy et Freres" , met zgn. kwikslinger, 34x16x12cm. en 44x18x18cm. C...
Antieke eiken Junghans tafelklok met gong ca. 1920 (Duitsland) 32x20x13cm. Cond.: U
Antieke marmeren 3-delige klokkenstel, bestaande uit eenkolompendule ca. 1880 . waarop een bronzen leeuw (Neo Classisisme) 35x26x12cm. en 2 amfoor vormige vazen 27x11x9cm. Cond.: G
Antieke Franse marmeren (chip af) pendule ca. 1890 met compositie figuur. Voorstellend een cavalerist te paard 41x23x11cm. Cond.: G
Antiek Jugendstil tafelklokje in de vorm van een staande vrijslinger "Original Junghans ca. 1900". Decor met vuurverguld Jugendstil motief. Eiken kast en emaille wijzerplaat 43x18x8cm. Cond.: U
Tweekleurig marmeren Franse bureauklok met wekkerwerk. gemerkt Brevete Frankrijk ca. 1920-1930 10x21x5cm. Cond.: G
Antiek bronzen Franse pendule ca. 1880 staande op een bronzen voet. Wijzerplaat van brons met emaille cartouches. Louis Quinze stijl 30x24x12cm. Cond.: U
Grote mahoniehouten pendule met Westminster slag, koperen voetjes en capitellen op de halve zuilen 25x31x16cm. Cond.: G