Antieke Engelse staande klok van massief eiken met mahonie fineer. Gesigneerd James Thristle Williton ca. 1861-66 met 8 daags uurwerk. Handbeschilderde wijzerplaat met seconden en dagaanduiding. De klok bevindt zich in originele ongerestaureerde staat 201x50x43,5cm. Cond.: G