This website uses cookies

01. Septemberveiling 2009

Auction on Friday, September 25, 2009 from 00:00

Completed | Default auction

Zaans klokje
Result: 20 EUR

Zaans klokje peervormig. Rond 1970

damesburo
Result: 120 EUR

Damesbureautje eikenhout, 97x93x46cm.

broodspinde
Result: 175 EUR

Eikenhouten broodspinde, 83x77x44cm.

meidenkast
Result: 80 EUR

Mahonie biedermeijer meidenkast,gedeeltelijk massief, 183x128x49cm. Midden 19e eeuw

Spiegel
No reserve price

Eikenhouten franse spiegel met geslepen glas, 82x100cm. Eind 19e eeuw

Regelateur
Result: 50 EUR

vurenhouten regelateur, mahonie gekleurd

kacheltje
Result: 225 EUR

Chimenee Russe met bodemplaat

Stoeltje
No reserve price

Engels mahoniehouten bijzetstoeltje met goede stoffering

stoel
Result: 90 EUR

Designstoel na de grote ontwerper Diesel.

Oorfauteuil
Starting price 525 EUR

Een grote oorfauteuil met leer. topkwaliteit

regelateur
Starting price 200 EUR

Eikenhouten regelateur, vrij-slingermodel. Rond 1900. Uurwerk moet gereinigd worden

Lederen stoel
No reserve price

lederen stoel

Ladenkastje
Result: 40 EUR

gelakt ladenkastje met spiegel 71x67x40cm

Fauteuil
Result: 620 EUR

Zwart met bruin lederen fauteuil als nieuw

Eiken kastje
Result: 60 EUR

eiken tweedeurs kastje met een lade en schapje op wieltjes. Rond 1970 (Panelen omstreeks 1780)

Plantentafel
No reserve price

Chinese plantentafel met marmeren blad. 71xØ42cm.

4 laden kastje
Result: 30 EUR

Notenhout 4 laden kastje. 64x45x32cm.

Kastje
Result: 30 EUR

notenhouten kastje met 3 blinde laden als deurtje. 67x45x30cm.

Bijzettafel
Result: 70 EUR

ronde notenhouten bijzettafel met laatjes. 57xØ61cm.

Armstoel
Result: 625 EUR

Groen lederen armstoel. showroom model

Spiegel
No reserve price

Facet geslepen spiegel met vergulde lijst. 170x50cm

Eettafel
No reserve price

Eikenhouten Henry- Deux eettafel. 82x105x110cm.

4 stoelen
Result: 50 EUR

4 notenhouten stoelen met goede bekleding

Kristallen hanglamp
Result: 90 EUR

Kristallen hanglamp ong. 1960