Pendant Cornelis van Leemputten, olieverf op linnen, "kippen", 1841-1902,cond.Uitstekend, 19x13.5cm
Olieverf op linnen , voorstellend Dorpsstraatje, gesign. H.van Leeuwen, 30x40cm.
Cor Noltee, aquarel op papier, haven, 1903-1967 Dordrecht, 36x18cm
E. van der Ven, olieverf op linnen, bloemstilleven, 1866-1944 Laren, cond.Redelijk, 50x60cm
William Schutz, olieverf op paneel, zeegezicht, 1817-1888 Middelburg.cond.UItstekend,21x30cm
Olieverf op linnen, boerderij met schapen, gesig. Herman v. Tongeren, 100x60cm.
Olieverf op doek, Boerderij aan het water, ond. gesig.cond.matig, 50x70cm.
Olieverf op linnen, gesig. W. Roelofs, jr., watergezicht cond.Goed, 36x28.5cm
Olieverf op linnen, ond. gesig. stilleven met gemberpot. 49x38cm.
"Oogsttafereel met paarden", olieverf op doek, gesig. Cor Bouter cond.Goed, 28x40cm
Huib Daniels, olieverf op paneel, voorstellend strandgezicht. cond.UItstekend, 13x18cm