Oude Copier Leerdam blank glazen vaas met gegraveerd lijnenspel. 1946. Gesigneerd. Afmeting: 26 x 15 cm ø. In goede staat.
Duitse Jugendstil glazen ovale schaal met dansende kinderen decor. Circa 1915. Fachschule Schönau. Adolf Bekcert. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In goede staat.
Twee antieke Opaline glazen vazen, deels handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in de tinten roze/wit/goud. 15x11x3cm. in goede staat.
Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in aquatinten met goud. 15x11,5x3cm. in goede staat.
Twee design parfumflessen in aquatinten met goud van Isle of Wight met ontwerp van Michael Harris (1x gesigneerd): 1x ronde bolle parfumfles gesigneerd 9xø6,5cm. en 1x hoge smalle parfumfles, ongesign...
18e Eeuws gegraveerd, mondgeblazen bokaal glas. 't Voltrockene huwelijk'. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Negen maal oud Copier Leerdam glas. Onder andere: K.P.C. de Bazel en A.D. Copier. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zwarte onderzetters + vijf transparante schaaltjes + kom + grote honingbruine schaal. Af...
Groot oud glas-in-lood venster met het wapen van Enschede. 20e Eeuw. Afmeting: 143 x 63 cm. In goede staat.
Oude Copier Leerdam Lanooy bolvaas. Iriserend. Afmeting: 20 x 16 cm ø. In goede staat.
Antiek gebrandschilderd gotisch glas-in-lood venster. Afkomstig uit kerk. Afmeting: 87 x 70 cm. In goede staat.
Twee grote Copier Leerdam glazen vazen. Anna Groen. Hoge vaas barst in bodem, verder goed. Afmeting: 27 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in de tinten roze/wit/goud. 15x11x3cm. in goede staat.
Murano glazen parfumfles, ontwerp van Franco Moretti (gesigneerd) in de tinten blauw/groen/goud. 13x5,5x5,5cm. In goede staat
Twee design glazen parfumflessen: 1x Bicchielli (gesigneerd) met diverse kleuren 10x4x3cm. en 1x Mdina (gesigneerd) in aquatinten 13xø9cm. Beide in goede staat
Groot modern kunstglazen gezicht. Kleurrijk, diverse technieken onder andere glasfusing. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Moderne grote kunstglazen buste. Diverse technieken, onder andere fusing. 21e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kristalglazen vrijmetselaars bokaal met monogram, vrijmetselaars symbolen en slang. Twee-kleurig. Afmeting: 15,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee antieke historisme siervazen. Circa 1900. Verguld. Compositie metaal. Met beschilderde glazen reservoirs. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil-stijl cameo glazen vaas met rondom Afrikaans landschap en olifant decor. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.
Moderne kunstglazen Raymond Branlé vaas. Glas fusing met goud. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Drie delen kristalglas. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plated limonadekan met druivenranken decor + facet geslepen vaas, chips + facet geslepen vaas, goed. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde glazen Jugendstil vaas. Tiroler huis in bergen decor. Circa 1915. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Grote oude Leerdam glazen amberkleurige schaal. Craquele decor. Serica nr. 70, 1947. A.D. Copier. Afmeting: 7 x 33 cm ø. In goede staat.
Zeer aparte blauw glazen flacon met messing montuur. Oosterste uitstraling, met originele binnenstop. Midden 20e eeuw. Afmeting: 12,5 x ø 8 cm. In goede staat.
Twee maal Kristalunie Maastricht. Eén maal bolvaas met tin craquele + grote schaal met tin craquele. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 12 cm ø + 10 x 32,5 cm ø. In goede staat.
Twee figuren. 20e Eeuw. Christofle + glazen koets. Christofle plated patrijs + glazen koets met 22 karaat vergulding. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Vier kunstglazen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal blauw gemerkt R.G.H. + Drie maal divers, mogelijk Murano. Afmeting: 15 - 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ruitkristallen vazen. Eén beschadiging bovenrand. Afmeting: 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Jugendstil-stijl glazen vaas met rondom vliegende vogels bij nacht decor. 21e Eeuw. Afmeting: 46,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Duitse gebrandschilderde glas-in-lood vensters. Gotische-stijl met annotatie 1460. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gegraveerde kristallen bokaal met vier gegraveerde plaatsen: Stonsdorf, Fischbach, Warmbrunn 1844, Kynast. Met octagonale voet. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.
Moderne zware Boheemse glazen vaas in de kleur steenrood/blauw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Murano glazen clown. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Groot antiek kristalglazen servies. Facet geslepen. Bestaande uit: Drie karaffen en zevenendertig (37) glazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Moderne Hollandse Leerdam glazen Essilor karaf. Ontwerp Siem van Marel 2004. Kleur: blauw-transparant. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke geetste glazen stopflessen. Eén maal knijpfles, 19e eeuw met roccailles en wild decor. Eén maal floraal geetst, circa 1900. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Vier maal antiek kristalglas. Bestaande uit: Gembercoupe, amandelgeslepen. Schenkkan, facetgeslepen. Schenkkan, ruitgeslepen. Boterstolp. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 18 - 38 cm. In redelijk/goede...
Twee maal antiek glaswerk Ikora. Circa 1920. Okergeel. Ongemerkt. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Divers antiek kristal glaswerk. Bestaande uit: Negen ruitkristallen schelpvormige schalen, grote ruitkristallen schaal, ruitkristallen bolvaas, grote waaierkristallen oestervormige schaal, drie amande...
Negen stuks antieke glazen. 18e - 19e Eeuw. Twee delen beschadigd. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Duits mondgeblazen maatglas. Anno 1718. Handbeschilderd met ranken, tabak-rokende man en vier spreuken. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Zeven maal divers glaswerk. 20e Eeuw. Onder andere: Plated, flacons, dekseldozen, één figuur beschadigd. Rest goed. Afmeting: 6 - 13 cm.
Drie cameo-glazen vazen. 20e Eeuw. Waaronder één lampenvoet. Eén onduidelijk gemerkt. Eén gemerkt Gallé. Eén ongemerkt. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil-stijl glazen vaas met tropische vogels tussen bladeren, groen/wit. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse Roemer pronkglazen. Circa 1900. Handbeschilderd. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.
Acht diverse stopflacons van kristal en glas in diverse kleuren. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.
Twaalf maal diverse blanke flacons met divers slijpsel en vormen. Van kristal en glas gemaakt. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.