H. van Leeuwen. Circa 1950. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Maya Wildevuur. 1944 - 2023. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Bomschuiten op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Eendenfamilie bij de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Hendrick Vader. 1928 - 1997. Vissersvolk met bomschuit op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Indonesië/Bali. 20e Eeuw. Optocht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Otto B. de Kat, 1970. 1907 - 1995. Berglandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1900. Hollandse School. Boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 40,5 cm. In redelijke staat.
Marinus Johannes de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met dorp en zeilboot. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 38 cm. In goede staat.
Exel. Hollandse School. Riviergezicht met windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.
Th. Penning. Hollandse School. Drents landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Gerard van Lerven. 1885 - 1966. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 43 cm. In goede staat.
N. Beek. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren aan eettafel. Olieverf op hardboard. Afmeting: H 54 x B 78 cm. In goede staat.
Antieke gouache. Circa 1920. Engelse gardist in parade-uniform te paard. Gouache op schilderskarton. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 60-er Jaren. Kleurrijke abstracte voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 69 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 70-er Jaren. Figuren voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 42 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Krishna Reddy. 1925 - 2018. Waterlelies. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Abstracte 60-er jaren voorstelling. Aardetinten. Acryl op papier. Afmeting: H 25,5 x B 40 cm. In goede staat.
H. Frauenfelder. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Lithografie Jan Toorop, 1905. 1858 - 1928. Figuren in fabriek. Litho op papier. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In goede staat.