Twee Chinees porseleinen kommen met magnoliaboom/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine meiping vaas met floraal reliëf. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte rolwagen vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 47,3 cm. In goede staat.
Een stel antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met reliëf figuren/olifanten + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 + H 48 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung schenkkan met reliëf vis decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Set van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Eén bord haarlijn, iets randfrit. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Antieke zilveren brandewijnkom, met gedreven decor met floraal decor en rsterdecor. Met 2 horizontaal geplaatste grepen met putti. Mt.: Vermoedelijk Johannes Andringa Leeuwarden, 1756. 26x11x7,5cm. ca...
Friese zilveren theebus, rechthoekig model fraai versierd met drijfwerk met floraal decor en een medaillon met portret. Geplaatst op 4 bolpoten met een uitschuifbare bodem. 7,5x5x13cm. ca 153 gram. MT...
19e Eeuwse boulle etagére tafel met afneembaar blad, met intarsia (floraal/vaas) decor, en messing vergulde versieringen. Etages tevens met intarsia. Afmeting: 84 x 56 x 41 cm. In goede staat.
Stel met 3 zilveren kandelaren, 925/000, op een vierkant gecontourneerde voet, een achtkantig verlopende pilaar en voorzien van een achtkantig licht. MT.: BRS, Sheffield, jl.:W:1914. 8x8x21cm. Wat ged...
Twee zilveren hanen, 800/000, 16x10cm. en 18x13cm. Totaal ca 403 gram. Voorzien van onduidelijk keur. In goede staat.
Fraai groot zilveren zeilschip, 835/000, Santa Maria van Colombus, geplaatst met 2 zilveren houders op een houten rechthoekig basement. Importsteken: Niekerk, Schoonhoven. 26x13x30cm. ca 564 gram, all...
Geelgouden jasseroncollier, 585/000, met musketonhaak en veeroog. ø 3 mm. lengte 104 cm. ca 21,3 gram. In goede staat.
Twee gouden tientjes, 1911 en 1932. totaal ca 13,4 gram. In goede staat
Collier van grote barnstenen, ø 29-35 mm. ca 490 gram. In goede staat.
Geelgouden bangle, 750/000, vierkante buis met een lijn in het midden. De armband heeft een scharnier en een bakslot. 4 mm. ca 9,1 gram. ø 56x51mm. In goede staat
Elegante ring, 416/000, met amethist en diamant. Amerikaanse ring met een grote ovaal opengewerkte zetrand, bezet met 4 witte zetkasten bezet met diamanten, totaal ca 0,15 ct. In het midden is de ring...
Geelgouden choker, 585/000, met diamant. Choker met een cobracollier en in het midden een geelgouden element met 5 briljant geslepen diamanten, 5x0,05 ct. Lengte 45 cm. ca 7,0 gram. In zeer goede staa...
Schakelcollier voorzien van een soort figaromodel met geelgoud, 750/000, en platina, 950/000. breedte 5 mm. lengte 50 cm. ca 16,4 gram. In goede staat.
Toegeschreven aan Josef Pfeiffer. Oostenrijkse School. 19e Eeuw. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 82 cm. In goede staat.
Fransiscus Antonius de Haan. 1823 - 1873. Panoramisch duinlandschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9,7 x B 13,6 cm. In goede staat.
19e Eeuws schilderij. Latere signatuur. Twee edelmannen in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 50 cm. In goede staat.
P.C. Westenberg. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands binnenhof met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.