Zeer grote Franse marmeren pendule. Circa 1880. Lichte randschade. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 x 44 x 21 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse tafelklok van messing, met Amor. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antiek geëmailleerde bakkersklok met floraal decor. Frankrijk. Circa 1890. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 36 x 26 x 11 cm. In goede staat.
Antiek messing vergulde reiswekker. R & C Paris. Frankrijk. Circa 1900. Geen slagwerk. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten empire tafelklok met 18e eeuws boulle, uurwerk Gribelin Paris. Uurwerk omgebouwd naar veerslinger. Eén cartouche beschadigd. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antiek Franse comtoise met wekker-functie, met mooie lyra slinger. Ankergang. Circa 1870. Afmeting: 43 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Pfeilkreuz regulateur van notenhout, met adelaar bovenop. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 33 x18 cm. In redelijk/goede staat.
Art Deco pendule van notenhout. Wijzerplaat is gemaakt van wortelnoten. Uurwerk van Gustav Becker. Circa 1920. Afmeting: 20 x 25 x 13 cm. Functie niet getest. In goede staat.
Antieke Gustav Becker pendule. Art Deco. Circa 1925. Eikenhout + notenhout. Afmeting: 23 x 30 x 13 cm. Functie niet getest. In goede staat.
Een koperen AWU Amsterdamse School wandklok. Adrianus Willem Uithol. Mogelijk naar ontwerp van Johannes Bosma. Jaren 30. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.
Porseleinen tafelklok met figuren en putti's. Naar antiek voorbeeld. Stil uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antiek Duitse Gründerzeit regulateur van notenhout. Circa 1900. Weekloper, halfuur slag. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten met wortelnoten tafelklok. Circa 1920. Met messing wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt B.W. Afmeting: 43,5 x 42,5 x 15 cm. In goede staat.
Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Twee antiek Franse wekkers. Circa 1900. 1x Messing vernikkeld. 1x Compositie metaal met automaat Bonsoir. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.
Zware, Russische Art Deco tafelklok van chroom. Elektrisch. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 35,5 x 7 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten balkon vrijslinger met messing pronkbeslag en Lenzkirch uurwerk nr. 507986. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Antiek, grijs marmeren, empire kolompendule met vuurverguld brons. Frankrijk,Parijs. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Emaille beschadigd. Afmeting: H 37,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws miniatuur wandklok met wekker. Ren. a Paris. Met verguld blikken lijst op hout. Afmeting: H 16 x B 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws ijzeren lantaarnklok-uurwerk. Ankergang. Oxidatie. Niet getest. Afmeting: 33 cm.
Antieke wandklok met achter-glas-schildering en eikenhouten lijst. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 44 x 35 x 21 cm. In goede staat.
Antieke pendule met bronzen figuur. Jongen met vis aan hengel. C. Anfine. Geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engelse staande klok van mahoniehout, met intarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, maanstand, seconden + dagaanduiding. W.T. Leis Haslingden. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.