Antieke monnik ca. 1900 in goede staat van compositie metaal 14,5cm.
Antieke bronzen boeklezende monnik in goede staat, monnik kan geopend worden. 13,5cm.
Bronzen Jezus (Franklin Mint), limited edition 2000 driekleurig gepatineerd 31cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren voet ca. 1890, gesigneerd F. Iffland (Frans Iffland Duitsland), naakte vrouw met tiara en twee zwaarden 36xø10cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd F. Iffland. Voorstellend een naakte vrouw met boog op marmeren voet. In goede staat, later nagedonkerd met was. terug te brengen in originele patina 36xø11cm. Cond....
Bronzen soldaat met marmeren voet ca. 1900 met reservistenpijp 15cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur van een rennende krantenjongen, tweekleurig gepatineerd. Gesigneerd Karolsky 2e helft 20e eeuw 91x70x27cm. Cond.: G
Twee Zuid Duitse barok kerkelijke figuren met originele polychromie 18e eeuw in goede originele staat 32-33cm.
Bronzen figuur ca. 1900, gesigneerd G. Sommer Napdi. Voorstellend een Romeinse vrouw met waterbak 20,5cm. Cond.: G
Grote bronzen waterval voorstellend een putti met schelp 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 60x36x32cm.
Groot bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een putti met boek op bankje in barokstijl 41x24x15cm. Cond.: G
Bronzen adelaar op marmeren sokkel 2e helft 20e eeuw, gesigneerd J. Moigniez in zeer goede staat 36x30xø18cm.
Duits bronzen figuur van professor Victor Seifert ca. 1920 voorstellend een drinkende naakte vrouw op marmeren voet (mooie patina) 41x11x10cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel ca. 1900, voorstellend een Romeinse krijger met zwaard in goede staat 17x11x6cm.
Bronzen figuur op marmeren voet ca. 1900, voorstellend een meisje met hark en mand 17,5x5x5cm. Cond.: G
Bronzen figuur 19e eeuw met losse marmeren sokkel (beschadigd). Voorstellend een tekenaar, in goede originele staat 13,5x12,5x8cm.
Groot Afrikaans bronzen beeld met daarbij een olieverfschilderij van het beeld 38x20x14cm. en 50x31cm. Cond.: G
Weense 19e eeuwse lamp in de vorm van een Oosterse tent met een tabakspijp-rokende Arabier ca. 1900. Made in Austria, compositie metaal met originele beschildering 29x16x14cm. Cond.: G
Compositie metalen Art Deco beeld op zwart marmeren voet. Voorstellend twee duiven op wijnrank ca. 1930. 15x26x10cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuwse wandplaquette voorstellend een lezende oude man 20x7x1,5cm. Cond.: G
Zuid Duitse notenhouten Maria 1e helft 18e eeuw met 3 cherubijnkoppen staande op bel met slang. In goede originele staat 27cm.
Grote bronzen kat met schaal, groen gepatineerd 2e helft 20e eeuw 49x24x15cm. Cond.: G
Gietijzeren jachthond Königshutte Lanterberg Harz, in zeer goede staat 31x14x12cm.
Grote bronzen putti met trommel, groen gepatineerd 2e helft 20e eeuw 54x30x25cm. Cond.: G