Geelgouden dameshorloge, 585/000, Omega, mechanisch, ø kast 19,5 mm. Met wit leren band. Werkend. Brutogewicht 10,9 gram.
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Hanger met een fraai gesneden bloedkoraal in een floraal decor. 24x24mm. ca 5,7 gram. In goede staat.
Geelgouden hanger, 916/000, in de vorm van schildpad met flexibele poten en kop. 16x11mm. ca 1,9 gram. In goede staat.
Lot met bloedkoralen en edelstenen. Een 3 rijig collier met bloedkoralen, ø 5 mm, een collier met 2 rijen ronde verlopende bloedkoralen, ø5-8mm., en een collier met cilindervormige bloedkoralen en zil...
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring met een ovaal bewerkte kop voorzien van een geschulpte rand met een ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal. Breedte kop 17,5 mm. ø 54. ca 2,5 gram. In goe...
Witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Slagring met 4 markiesgeslepen saffieren en een bewerkte rand met 4 singlecut geslepen diamantjes. Breedte 9 mm. ø 57. ca 2,1 gram. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met zilver en diamant. Ronde broche met een geschulpte rand met daarop een zilveren soort knoop element bezet met een roosgeslepen diamant, ø 4,5 mm. en 8 diamanten met oud...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een zetkast bezet met een roosgeslepen diamant, ø 3,7 mm. Voorzien van een nieuwe band en zetkast. ø 58. ca 2,8 gram. In goede staat.
Gouden hanger, 750/000, met jade. Opengewerkte gouden hanger bezet met een jade in de vorm van een boedha. 17x31mm. ca 4,9 gram. in goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met diamant en saffier. Ring met een rozet in het midden voorzien van een rond gefacetteerde saffier en daaromheen een rand met 8 singlecut geslepen diamantjes. ø kop 11 mm. ...
Zilveren broche, 835/000, met roosdiamanten. Ovale opengewerkte broche met een floraal decor bezet met 9 roosgeslepen diamanten. Grootte broche 31x36mm. ca 12,1 gram. In goede staat.
Klein geelgouden broche/hanger, 585/000, in de vorm van een mandje met bloemen. Voorzien van robijntjes, een saffiertje, smaragdje en kleine singlecut geslepen diamantjes. Grootte 21x20mm. ca 2,7 gram...
Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een kruis, ingelegd met blauw emaille. ca 2,5 gram. 15x28mm., inclusief oog. Als nieuw
Zilveren jasseron collier, 925/000, met veeroog. ø 10 mm. lengte 50 cm. ca 69,4 gram. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met agaat. Hanger met een brede ovale gouden rand bezet met een ovaal cabouchon geslepen agaatsteen. 23x45mm. inclusief oog. ca 10,4 gram. In goede staat
Duitse School. Circa 1900. Zusters lezen liefdesbrief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.
Ton Schulten. Nr. 127/180. Zonovergoten coulissenlandschap 1999. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 41 cm. In goede staat.
Theophile de Bock. 1851 - 1904. Bosgezicht met beek. Pastel op papier. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.
Charles Dankmeijer. 1861 - 1923. Kasteel Cannenburg in Vaassen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18,5 x B 23 cm. In goede staat.
W.J. Pasman. 1905 - 1984. Boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Jacob ven Rossum. 1881 - 1963. Boerderij met waterput en bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 14/200. 1954 - 2002. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 67 x B 57 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Koe in landschap. Mogelijk Kees van Bohemen. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.