18e Eeuws Franse Limoges polychrome emaille plaquette. Met rest-signatuur Jean Baptiste Nouailher. 1699 - 1775. Afmeting; H 13 x B 10,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Delftse fayence knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
40 Stuks bijbelse tegels in cirkel. Blauw. Circa 1900. Prachtige kwaliteit. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Paar 18e eeuws Delfts witte fayence koeien. Hoorns beschadigd. Afmeting: 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Delftse Porceleyne Fles wandplaquette met voorstelling naar de schilder Mesdag. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 36 cm. In goede staat.
Grote majolica zuil met caché pot, met bruin verlopen glazuur + leeuwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen kang xi borden met pioenrozen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Wucai dekselpotten met decor van feest vierende figuren in landschap. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuws Chinees porseleinen Wanli schotels met Chinese Muur decor. Alléén randfrit, verder in goede staat. Afmeting: Ø 15 cm.
Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. Gebruikssporen. Afmeting: H 41cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung vaas met floraal reliëf decor. Afmeting: H 31,3 cm. In goede staat.
Oude vierkante Chinees porseleinen vaas met draken decor. Afmeting: 23 x 19,5 x 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemkom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: H 11,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen vaas met zeldzaam lichtblauw glazuur. Voorzien van dubbel blauwe bodemring. Afmeting: H 20,2 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen trekpot met rondom figuren in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 12,5 x Ø 7,8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung borden met landschap/pagode/figuren/waterbuffel decor. Gecontourneerd. Eén bord chip. Eén bord gaaf. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met geel glazuur + draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met interieur decor met kind stillende geisha + goud decor. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met draken/floraal decor. Afmeting: H 24,6 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met gouden/reliëf decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 11,1 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drakenschotels met geel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 11,1 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met blauw glazuur en decor van perziktakken. Met bodemmerk. Afmeting: 7,2 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met bloemvaas decor en verguld bronzen montuur. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met draken in wolken decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.