This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Hilda van Stockum, Stilleven
Starting price 400 EUR

Hilda van Stockum, 1985. 1908 - 2006. Stilleven. Brass kettle and peaches. Olieverf op paneel. Afmeting; H 50 x B 61 cm. In goede staat.

U. Nancy, Moeder met kind
Starting price 400 EUR

U. Nancy. 19e Eeuw. Moeder met kind bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 16,5 cm. In goede staat.

Pendant, Oude officieren
Starting price 400 EUR

Vroeg 19e eeuws pendant. Karikaturen van oude officieren (militaria). Olieverf op schilderskarton. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.

Henk Bernink, Spoorwegovergang
Starting price 400 EUR

Henk Bernink. Enschede. Zoon van Klaas Bernink. Spoorwegovergang. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Leendert van der Vlist, Gezicht op Nieuwkoop
Starting price 400 EUR

Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Gezicht op Nieuwkoop. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 44 cm. In goede staat.

W.F. Hulk, Hollands landschap
Starting price 400 EUR

W.F. Hulk. 1852 - 1906. Hollands landschap met koeien, windmolen en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20,5 x B 15 cm. In goede staat.

Hans Habraken, Stilleven
Starting price 400 EUR

Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met glas en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

T.H. Hendriks, Stilleven
Starting price 400 EUR

T.H. Hendriks. 1996. Hollandse School. Stilleven met divers emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 92 cm. In goede staat.

Pol Dom, Portret jonge dame
Starting price 400 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

Jan Korthals, Busstation met figuren
Starting price 350 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Busstation met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In goede staat.

L. Valckenaere, Strandgezicht met platbodems
Starting price 350 EUR

L. Valckenaere. 1853 - 1926. Strandgezicht met platbodems en vissersvolk. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting; H 28 x B 46 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Starting price 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Starting price 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Starting price 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Jan Bazuin, Liggend vrouwelijk naakt
Starting price 350 EUR

Jan Bazuin. '83. 1930 - 2003. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20,5 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Starting price 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Drukwerk naar Keith Haring, Verstrengelde figuren
Starting price 325 EUR

Drukwerk naar Keith Haring. Nr. 147/200. Verstrengelde figuren. Litho op papier. Afmeting: H 88 x B 88 cm. In goede staat.

Andy Warhol, 2 Dollar biljet
Starting price 300 EUR

Ingelijst Andy Warhol 2 Dollar biljet + certificaat. The Andy Warhol Collection. Nr. 3002 62. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Dirk Meesters, Paarden in de wei
Starting price 300 EUR

Dirk Meesters. 1899 - 1950. Paarden in de wei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In goede staat.

A. Mangold, Groninger botter op het Boterdiep
Starting price 300 EUR

Adolf Mangold, 1917. 1858 - 1945. Groninger botter op het Boterdiep. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35,5 cm. In goede staat.

2x Peter Brown, Gravures
Starting price 300 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Peter Brown hand-ingekleurde kopergravures uit het boek Illustration of Zoology 1776. 1. The black-backed eagle, verso tekst + deels handgeschreven !! 2. The red crowned barbe...

2x Peter Brown, Gravures
Starting price 300 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Peter Brown hand-ingekleurde kopergravures uit het boek Illustration of Zoology 1776. 1. The Surinam daw + verso tekst + deel handgeschreven !!! 2. The lark-heeled cuckoo + ve...

2x B. Alepkow, Avantgarde schilderij
Starting price 300 EUR

B. Alepkow. Russische School. Twee 60-er jaren avantgarde schilderijen met kubistische voorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 28,4 cm. In goede staat.

2x B. Alepkow, 2x Avantgarde schilderij
Starting price 300 EUR

B. Alepkow. Russische Schoo. Twee 60-er jaren avantgarde schilderijen met kubistische voorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 28,4 cm. In goede staat.