G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Havengezicht Dordrecht. Craquelé vorming. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Lorenz Murowana. Duitse School. 1872 - 1950. Volendamse platbodems aan steiger met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Frere Francois Mes. 1892 - 1983. Ontwerp Madonna. Olieverf op papier. Afmeting: H 45 x B 44 cm. In goede staat.
Antieke Madonna, op linnen. 17e - 18e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 43 cm. In redelijke staat.
Lony Wing. Twents coulissen landschap met boerderij. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 141 cm. In goede staat.
Ron Meilof. 1953 - 2016. Eenden familie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Monogram D.J.S. Hollandse School. 19e Eeuw. Jacht stilleven met fruit en gevogelte. Paneel krom + restauraties. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In redelijke staat.
Wim Izaks. Ongesigneerd. 1950 - 1989. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ype Wenning. 1879 - 1959. Oudewater in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Monogram + 1889. Hollandse School. Hollands stadsgezicht met figuren. Volendam of Marken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
J.H.S. de Haas. 1832 - 1908. Hollandse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 71 x B 101 cm. In goede staat.
Willem Heugtenburch. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht, naar romantisch voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.
Groot werk van Jacques van Mourik. 1879 - 1971. Landarbeiders met paardenspan. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting H 96 x B 119 cm. In goede staat.
D.H.W. Filarski. 1885 - 1964. Kleurrijk bosgezicht. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In redelijke staat.
Monogram A.K. 19e Eeuw. Stilleven met fruit en bloemen. Met origineel vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 35,5 cm. In goede staat.
P.C. Westenberg. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands binnenhof met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws schilderij. Latere signatuur. Twee edelmannen in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 50 cm. In goede staat.
Fransiscus Antonius de Haan. 1823 - 1873. Panoramisch duinlandschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9,7 x B 13,6 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Josef Pfeiffer. Oostenrijkse School. 19e Eeuw. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 82 cm. In goede staat.
Frits Goosen. 1943 - . Rotterdamse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x 30 cm. In goede staat.
Hubert Bellis. 1831 - 1902. Vaas met rozen. Aquarel op papier. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.
Willem Heytman. 1950 - . Strandgezicht met figuren en kinderwagen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Eugen Kampf. Duitse School. 1861 - 1933. Landschap met boerderij en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Henk Bernink. Enschede. Zoon van Klaas Bernink. Spoorwegovergang. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Scheveningen met vissersvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 65 cm. In goede staat.
T.H. Hendriks. 1996. Hollandse School. Stilleven met divers emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 92 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met glas en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
A. Valette, 1929. Adolphe Valette. 1876 - 1942. Valle de Cayamber all Fendo el Cerro, Blanco Equador 1929. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 71 cm. In goede staat.
Zes diverse etsen van Rodolphe Bolliger. 1878 - 1952. Franse School. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
W. Heinecke. 1895 - 1978. Paardenwagen in winterse stad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 58 cm. In goede staat.
Matthieu Wiegman, ook verso geschilderd + gesigneerd. Riviergezicht met huis, verso Adam en Eva bij boom. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.
Hendrik Schaap. 1878 - 1955. Stadsgezicht Delft. Gouache op papier. Afmeting: H 66 x B 54 cm. In goede staat.
Prof. Johannes Hendrikus Jurres. 1875 - 1946. Ruiters bij rustende paarden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 61 cm. In goede staat.
Henk Bernink. Enschede. Spoorrail wissel. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Maurice Basko. 1921 - . Franse School. Figuratief met abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 54 cm. In goede staat.
Th. Scharner. Toegeschreven aan Théodor T' Scharner. 1826 - 1906. Panoramisch berglandschap met figuren te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Krishna Reddy. 1925 - 2018. Epreuve d'artiste. Jelly Fish. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.
Front restsignatuur, verso Eickelberg. Toegeschreven aan W.H. Eicelberg. 1845 - 1920. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 11 cm. In goede staat.
U. Nancy. 19e Eeuw. Moeder met kind bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 16,5 cm. In goede staat.
Lion Schulman. 1851 - 1943. Jager met jachthond in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19 cm.In goede staat.
Adrianus van der Schouw. 1873 - 1946. Hollandse haven in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Two Dollar Biljet. Andy Warhol. Met certificaat nr. 710332. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Hilda van Stockum, 1985. 1908 - 2006. Stilleven. Brass kettle and peaches. Olieverf op paneel. Afmeting; H 50 x B 61 cm. In goede staat.
W.F. Hulk. 1852 - 1906. Hollands landschap met koeien, windmolen en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20,5 x B 15 cm. In goede staat.
Hendrik Pieter Groen. Rotterdamse kade met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.