This website uses cookies

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
Ongesigneerd, Havengezicht met boten 1299
Ongesigneerd, Havengezicht met boten

Result:

50 EUR

Sold
G. Bakker, Drentse plaggenhut 1300
G. Bakker, Drentse plaggenhut

Result:

70 EUR

18e Eeuwse Duitse landkaart 1301
18e Eeuwse Duitse landkaart
Starting price 40 EUR
Sold
3x 18e - 19e Eeuwse Franse gravures 1302
3x 18e - 19e Eeuwse Franse gravures

Result:

40 EUR

Sold
Antieke Duitse landkaart 1303
Antieke Duitse landkaart

Result:

130 EUR

Sold
E. v.d. Ven, Vaas met anemonen 1304
E. v.d. Ven, Vaas met anemonen

Result:

120 EUR

3x Oude Chinese werken op zijde 1305
3x Oude Chinese werken op zijde
Starting price 60 EUR
Helen Sieger, Twee schimmende figuren 1306
Helen Sieger, Twee schimmende figuren
Starting price 150 EUR
Sold
A. Franelco, Kerk interieur 1307
A. Franelco, Kerk interieur

Result:

150 EUR

Steggerda, Landschap met ven en boot 1308
Steggerda, Landschap met ven en boot
Starting price 60 EUR
Sold
N. v.d. Gronden, Papegaai op tak 1309
N. v.d. Gronden, Papegaai op tak

Result:

105 EUR

3x Japanse werken, Landschappen met vogels 1310
3x Japanse werken, Landschappen met vogels
Starting price 50 EUR
Sold
Onduid.gesign., Boeren interieur 1311
Onduid.gesign., Boeren interieur

Result:

80 EUR

5x C. Wibaut, 5x Schetsen 1312
5x C. Wibaut, 5x Schetsen
Starting price 80 EUR
Sold
James Holmyard, Australisch landschap met boerderij 1313
James Holmyard, Australisch landschap met boerderij

Result:

100 EUR

K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom 1314
K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom
Starting price 50 EUR
Sold
Ongesigneerd, Boerderij met waterput 1315
Ongesigneerd, Boerderij met waterput

Result:

50 EUR

Eduardo Guerra, La Habana 1995 1316
Eduardo Guerra, La Habana 1995
Starting price 80 EUR
Ria Exel, Wachten op Godot 1317
Ria Exel, Wachten op Godot
Starting price 50 EUR
Sold
Cale ?, Boerderij 1318
Cale ?, Boerderij

Result:

50 EUR

A. Peters, Oostenrijks berglandschap 1319
A. Peters, Oostenrijks berglandschap
Starting price 100 EUR
Sold
G. Krol, Rivier de Dinkel 1320
G. Krol, Rivier de Dinkel

Result:

60 EUR

A. Muller, Trekpaarden op besneeuwde havenkade 1321
A. Muller, Trekpaarden op besneeuwde havenkade
Starting price 160 EUR
Sold
W. Raaphorst, Weiland met koeien 1322
W. Raaphorst, Weiland met koeien

Result:

140 EUR

Sold
W. Hatebeuk, Stadsgezicht 1323
W. Hatebeuk, Stadsgezicht

Result:

40 EUR

Sold
C. Cornelisz, Stilleven met rode bessen 1324
C. Cornelisz, Stilleven met rode bessen

Result:

110 EUR

Sold
C. Cornelisz, Stilleven met schelpen 1325
C. Cornelisz, Stilleven met schelpen

Result:

80 EUR

Sold
Aad v.d. Bos, Schaakvoorstelling 1326
Aad v.d. Bos, Schaakvoorstelling

Result:

40 EUR

Aad v.d. Bos, aquarel met schaakstuk 1327
Aad v.d. Bos, aquarel met schaakstuk
Starting price 40 EUR
Aad van den Bosch, Schaakvoorstelling 1328
Aad van den Bosch, Schaakvoorstelling
Starting price 40 EUR
Aad van den Bosch, Chess Move 1329
Aad van den Bosch, Chess Move
Starting price 40 EUR
Aad van den Bosch, Formation 1330
Aad van den Bosch, Formation
Starting price 40 EUR
Sold
J. ten Cate, Landschap met boerderij 1331
J. ten Cate, Landschap met boerderij

Result:

60 EUR

Sold
4x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1332
4x Oude/antieke Japanse houtsnedes

Result:

50 EUR

Sold
Verso Eyck, Stadsgezicht 1333
Verso Eyck, Stadsgezicht

Result:

100 EUR

Paul v.d. Ven, Stadsgezicht 1334
Paul v.d. Ven, Stadsgezicht
Starting price 250 EUR
Sold
L. Grijseels, Haags stadsgezicht met figuren 1335
L. Grijseels, Haags stadsgezicht met figuren

Result:

200 EUR

2x Oude Duitse landkaarten 1336
2x Oude Duitse landkaarten
Starting price 40 EUR
Sold
Oude Chinese houtsnede/aquarel 1337
Oude Chinese houtsnede/aquarel

Result:

120 EUR

Sold
L.H. v.d. Braak, Boerenfamilie voor het huis 1338
L.H. v.d. Braak, Boerenfamilie voor het huis

Result:

80 EUR

Sold
Ongesigneerd, Zeilboot bij branding 1339
Ongesigneerd, Zeilboot bij branding

Result:

100 EUR

2x Japanse zijde schilderijen 1340
2x Japanse zijde schilderijen
Starting price 60 EUR
Sold
F. Roth, Winterlandschap 1341
F. Roth, Winterlandschap

Result:

40 EUR

Russische School, Oude vrouw op stoel 1342
Russische School, Oude vrouw op stoel
Starting price 200 EUR
Sold
Russische School, Meisje met bloem 1343
Russische School, Meisje met bloem

Result:

350 EUR

H. Gerritz, Abstracte figuratieve voorstelling 1344
H. Gerritz, Abstracte figuratieve voorstelling
Starting price 60 EUR
Sold
Ongesigneerd, Oosterse vrouw 1345
Ongesigneerd, Oosterse vrouw

Result:

60 EUR

Sold
Monogram J.W. , 2x Dorpsgezichten 1346
Monogram J.W. , 2x Dorpsgezichten

Result:

60 EUR

Sold
Keppels, Dorpsgezicht met doorkijk 1347
Keppels, Dorpsgezicht met doorkijk

Result:

50 EUR

Sold
3x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1348
3x Oude/antieke Japanse houtsnedes

Result:

50 EUR

Ongesigneerd, Portret Chinese vrouw in klederdracht 1349
Ongesigneerd, Portret Chinese vrouw in klederdracht
Starting price 80 EUR
Sold
van Eyck, Duitse jager 1350
van Eyck, Duitse jager

Result:

65 EUR

Sold
Th. Hekker, Stilleven met mand appels 1351
Th. Hekker, Stilleven met mand appels

Result:

150 EUR

Sold
G.F. Theijssen, Riviergezicht 1352
G.F. Theijssen, Riviergezicht

Result:

120 EUR

Sierk Schröder, Meisjes portret 1353
Sierk Schröder, Meisjes portret
Starting price 100 EUR
Max Liebermann, Illustraties 1354
Max Liebermann, Illustraties
Starting price 150 EUR
Sold
Joh. Buitendijk, Bosgezicht met wandelaars 1355
Joh. Buitendijk, Bosgezicht met wandelaars

Result:

100 EUR

J.J. Hovener, Orang Oetan 1356
J.J. Hovener, Orang Oetan
Starting price 50 EUR
Sold
Onduid.gesign., Kerkinterieur 1357
Onduid.gesign., Kerkinterieur

Result:

60 EUR

Sold
Onduid.gesign., Indonesische man met sigaret 1358
Onduid.gesign., Indonesische man met sigaret

Result:

50 EUR

4x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1359
Starting price 50 EUR
Sold
J.J. v.d. Stap, Bosgezicht 1360
J.J. v.d. Stap, Bosgezicht

Result:

60 EUR

Sold
Jan Sirks, Havengezicht met stoomboten Rotterdam 1361
Jan Sirks, Havengezicht met stoomboten Rotterdam

Result:

60 EUR

Sold
Ongesigneerd, Belgisch stadsgezicht 1362
Ongesigneerd, Belgisch stadsgezicht

Result:

50 EUR

Gravin R. Nesselrode, St. Bernardhond 1363
Gravin R. Nesselrode, St. Bernardhond
Starting price 150 EUR
Sold
2x 16e - 17e Eeuwse gravures, Coevorden 1364
2x 16e - 17e Eeuwse gravures, Coevorden

Result:

80 EUR

Dietz Jr., Landschap met kippen 1365
Dietz Jr., Landschap met kippen
Starting price 150 EUR
Sold
2x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1366
2x Oude/antieke Japanse houtsnedes

Result:

60 EUR

Sold
Ongesigneerd, Dame met hoge hoed 1367
Ongesigneerd, Dame met hoge hoed

Result:

50 EUR

Sold
Ongesigneerd, Hollands riviergezicht 1368
Ongesigneerd, Hollands riviergezicht

Result:

80 EUR

Sold
Onduid.gesign., Figuren bij waterval en vuurboom 1369
Onduid.gesign., Figuren bij waterval en vuurboom

Result:

40 EUR

Sold
W. v.d. Burgh, Driemaster in zwaar weer 1370
W. v.d. Burgh, Driemaster in zwaar weer

Result:

50 EUR

Sold
2x Chung Giang, Deurportalen 1371
2x Chung Giang, Deurportalen

Result:

190 EUR

G.P. Guinegault, Franse dame met hoedje 1372
G.P. Guinegault, Franse dame met hoedje
Starting price 185 EUR
Sold
Onduidelijk, Stadsgezicht Parijs 1373
Onduidelijk, Stadsgezicht Parijs

Result:

35 EUR

Sold
18e Eeuwse landkaart  De Velouwe 1374
18e Eeuwse landkaart De Velouwe

Result:

110 EUR

Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1375
Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Starting price 100 EUR
Sold
Arend Hendriks, Landschap 1376
Arend Hendriks, Landschap

Result:

70 EUR

Sold
A. Heyboer, Spetterkip 1377
A. Heyboer, Spetterkip

Result:

225 EUR

Sold
J. van Delden, Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten 1378
J. van Delden, Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten

Result:

325 EUR

J.E. Bäumer, Landschap met schaapskudde en korenschoven 1379
J.E. Bäumer, Landschap met schaapskudde en korenschoven
Starting price 375 EUR
Sold
Ongesigneerd. Boerderij met vrouw aan waterkant 1380
Ongesigneerd. Boerderij met vrouw aan waterkant

Result:

40 EUR

Sold
Onduid.gesign., Hollands stadsgezicht 1381
Onduid.gesign., Hollands stadsgezicht

Result:

60 EUR

Sold
M. Schollier, Riviergezicht 1382
M. Schollier, Riviergezicht

Result:

60 EUR

2x Lithografieën 1383
2x Lithografieën
Starting price 150 EUR
Sold
P. H. van Asperen, Havengezicht Rotterdam 1384
P. H. van Asperen, Havengezicht Rotterdam

Result:

250 EUR

Sold
E. de Kat, Aanlegsteiger met boten 1385
E. de Kat, Aanlegsteiger met boten

Result:

150 EUR

Sold
Ongesigneerd, Zeegezicht met boten 1386
Ongesigneerd, Zeegezicht met boten

Result:

75 EUR

Sold
Frechlin, Landschap met eenden 1387
Frechlin, Landschap met eenden

Result:

65 EUR

A.G. Gerritsen, Vaas met bloemen 1388
A.G. Gerritsen, Vaas met bloemen
Starting price 300 EUR
L. v.d. Vlist, Dorpsgezicht bij avond 1389
L. v.d. Vlist, Dorpsgezicht bij avond
Starting price 240 EUR
H. de Jager, Kubistische voorstelling 1390
H. de Jager, Kubistische voorstelling
Starting price 100 EUR
Sold
5x 19e eeuwse prenten in lijst 1391
5x 19e eeuwse prenten in lijst

Result:

50 EUR

Monogram H.S., Boer rookt pijp 1392
Monogram H.S., Boer rookt pijp
Starting price 30 EUR
Sold
D. Kruis, Hollands wintergezicht 1393
D. Kruis, Hollands wintergezicht

Result:

40 EUR

Lot prenten in lijst (5x) 1394
Lot prenten in lijst (5x)
Starting price 50 EUR