Maurits Constantin Lapidoth. 1868 - 1930. Landschap dorp Eterbeck bij Brussel. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
A.J. van Dijk. 1921. 1894 - 1979. Zomermiddag bij Veere. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Andries van de Berg. 1852 - 1944. Larens interieur, moeder met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Maria Kistler. 1928. 1884 - 1963. Duitse School. Boeket wilde bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Gedempte Maaskant Schiedam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 69 cm. In goede staat.
Willem Noordijk. Landschap met zandpad en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Art Deco. Franse School. Landschap met bloeiende cactussen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 83 x B 60 cm. In goede staat.
G. Jonge. 21e Eeuw. Twee kinderen in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Pendant. Circa 1900. Besneeuwde dorpsgezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 23 cm. In goede staat.
Gesigneerd Artz. 1871. Moeder met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 38 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1953. 19e Eeuw. Franse School. Barbisch? Landschap met vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 50 cm. In redelijke staat.
Henri Adolphus Schaep. 1826 - 1870. Hollands havengezicht 1861. Tekening op papier. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede lithografie op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met vlieg. Houtsnede lithografie op papier. Afmeting: H 13,5 x B 12 cm. In goede staat.
E. v.d. Broeck. Circa 1930. Figuren op besneeuwde kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 66 x B 90 cm. In goede staat.
Kuswandhi. Indonesische School. Titel: The Bay collection of the artist. Jongen op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 56 cm. In goede staat.
Iman Sutopo. 1938. Indonesische School. Titel: Girl. Olieverf op papier. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.
Indonesische School 1987. Jakarta. Kalan Kita Bepapa Tederkanga. Straat met auto's. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.
Ugung (onduidelijk). 1990. Indonesische School. Abstracte voorstelling. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.
Ugung. 1990. Indonesische School. Hurkende Indonesische man. Houtskool op papier. Afmeting: H 56 x B 36 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Landschap met boerderij en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille 2002. 1922 - 2010. Nr. 29/300. Figuren compositie met duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 51 cm. In goede staat.