This website uses cookies

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
Berglandschap, N. Gumberger 1385
Berglandschap, N. Gumberger

Result:

60 EUR

E. Haymann,Boer bij oogst 1386
E. Haymann,Boer bij oogst
Starting price 120 EUR
Peter Meurs 1387
Peter Meurs
Starting price 50 EUR
Sold
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw 1388
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw

Result:

150 EUR

Sold
E. Böhm 1389
E. Böhm

Result:

70 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Zweden 1390
Onduidelijk gesigneerd, Zweden
Starting price 40 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Zweden 1391
Starting price 40 EUR
Naar Rijlaarsdam, dames op strand 1392
Naar Rijlaarsdam, dames op strand
Starting price 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd, stilleven 1393
Onduidelijk gesigneerd, stilleven
Starting price 50 EUR
Sold
Schilderij, F. van Kregten 1394
Schilderij, F. van Kregten

Result:

140 EUR

Sold
Schilderij, man met baard 1395
Schilderij, man met baard

Result:

50 EUR

Sold
Schilderij blote vrouw 1396
Schilderij blote vrouw

Result:

70 EUR

Sold
Olga Wugguetz 1397
Olga Wugguetz

Result:

50 EUR

Sold
Ton Ancone, Paasberg de Lutte 1398
Ton Ancone, Paasberg de Lutte

Result:

80 EUR

Monogram W.B, stadsgezicht Brugge 1399
Monogram W.B, stadsgezicht Brugge
Starting price 50 EUR
Sold
Schilderij, 3 poezen 1400
Schilderij, 3 poezen

Result:

60 EUR

Vrouw op stoel 1401
Vrouw op stoel
Starting price 40 EUR
Sold
Portret 19e eeuw 1402
Portret 19e eeuw

Result:

145 EUR

Sold
Jaek Zorn 1403
Jaek Zorn

Result:

60 EUR

Modern schilderij 1404
Modern schilderij
Starting price 50 EUR
Gustav-Weiss Loreth 1405
Gustav-Weiss Loreth
Starting price 50 EUR
Paul Bodifee+A.C Koster 1406
Paul Bodifee+A.C Koster
Starting price 40 EUR
Sold
2x litho Ype Wenning + A.J. van het Hoff 1407
2x litho Ype Wenning + A.J. van het Hoff

Result:

50 EUR

Sold
3x Tom van den Bosch, litho 1408
3x Tom van den Bosch, litho

Result:

70 EUR

Sold
Wilhelm Mosblech 1409
Wilhelm Mosblech

Result:

80 EUR

Lot kleine schilderijtjes 1410
Lot kleine schilderijtjes
Starting price 100 EUR
Sold
Schilderij, boerderij 1411
Schilderij, boerderij

Result:

200 EUR

Sold
J. Messe, binnenhof met avondverlichting 1412
J. Messe, binnenhof met avondverlichting

Result:

50 EUR

Sold
Lithografie Napoleon 1413
Lithografie Napoleon

Result:

120 EUR

Sold
J.Klein 1920 1414
J.Klein 1920

Result:

80 EUR

Sold
Chinees schilderij 1415
Chinees schilderij

Result:

55 EUR

2 antieke Engelse gravures 1416
2 antieke Engelse gravures
Starting price 50 EUR
Sold
2 antieke Engelse gravures 1417
2 antieke Engelse gravures

Result:

60 EUR

2 antieke gravures 1418
2 antieke gravures
Starting price 30 EUR
Sold
J.H. Mastenbroek 1419
J.H. Mastenbroek

Result:

40 EUR

2 antieke Engelse gravures 1420
2 antieke Engelse gravures
Starting price 50 EUR
H. Himmel 1421
H. Himmel
Starting price 50 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw 1422
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Starting price 40 EUR
Sold
Naar Corneille, figuren 1423
Naar Corneille, figuren

Result:

70 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Parijs 1424
Onduidelijk gesigneerd, Parijs
Starting price 80 EUR
3 werken C.M de Woerd 1425
3 werken C.M de Woerd
Starting price 60 EUR
6 steendrukken 19e eeuw 1426
6 steendrukken 19e eeuw
Starting price 60 EUR
4 etsen 18e/19e eeuw 1427
4 etsen 18e/19e eeuw
Starting price 80 EUR
8 steendrukken Engelse scheepvaart 1428
8 steendrukken Engelse scheepvaart
Starting price 120 EUR
Sold
9 prenten automobilia 1429
9 prenten automobilia

Result:

130 EUR

Sold
Berglandschap met lijst van bladgoud 1430
Berglandschap met lijst van bladgoud

Result:

50 EUR

M. Höpflinger Landschap, Luneburg 1431
M. Höpflinger Landschap, Luneburg
Starting price 80 EUR
2 Duitse werken 1432
2 Duitse werken
Starting price 50 EUR
Sold
Fedor van Kregten,Landschap 1433
Fedor van Kregten,Landschap

Result:

125 EUR

Sold
Fedor van Kregten,Schilderij 1434
Fedor van Kregten,Schilderij

Result:

75 EUR

Sold
Schilderij hond met wild 1435
Schilderij hond met wild

Result:

50 EUR

Aquarel Thurin 1436
Aquarel Thurin
Starting price 50 EUR
Winsem, boederij aan het water 1437
Winsem, boederij aan het water
Starting price 100 EUR
H. van Gaag, Hollandse winter 1438
H. van Gaag, Hollandse winter
Starting price 125 EUR
Sold
A. Nilsson, haven 1439
A. Nilsson, haven

Result:

50 EUR

Birger Welander, herfsttooi 1440
Birger Welander, herfsttooi
Starting price 50 EUR
Francine, strandgezicht 1441
Francine, strandgezicht
Starting price 75 EUR
2 Werken van Voskuil 1442
2 Werken van Voskuil
Starting price 50 EUR
7 antieke landkaarten eilanden 1443
7 antieke landkaarten eilanden
Starting price 300 EUR
Sold
8 19e Eeuwse landkaarten 1444
8 19e Eeuwse landkaarten

Result:

60 EUR

Sold
5 Antieke landkaarten 1445
5 Antieke landkaarten

Result:

110 EUR

Sold
4 antieke landkaarten 1446
4 antieke landkaarten

Result:

170 EUR

3 antieke landkaarten 1447
3 antieke landkaarten
Starting price 80 EUR
Sold
Boslandschap Ebel 1448
Boslandschap Ebel

Result:

50 EUR

Sold
P.Bes, Litho 1449
P.Bes, Litho

Result:

50 EUR

Marie Acosi 1450
Marie Acosi
Starting price 40 EUR
Sold
Aquarel, Charlottenburg Berlijn 1451
Aquarel, Charlottenburg Berlijn

Result:

35 EUR

Litho, Wolfgang Gäfgen 1452
Litho, Wolfgang Gäfgen
Starting price 40 EUR
Sold
2 Litho's Otto Herbert Hajek , Gisela Weinman 1453
2 Litho's Otto Herbert Hajek , Gisela Weinman

Result:

70 EUR

Sold
3 Kleurenlitho's, Heinz Trokes 1454
3 Kleurenlitho's, Heinz Trokes

Result:

90 EUR

Sold
Schilderij Vogel 1456
Schilderij Vogel

Result:

50 EUR

Sold
Chinese rol 1457
Chinese rol

Result:

50 EUR

Onduidelijk, 19e eeuw 1458
Onduidelijk, 19e eeuw
Starting price 40 EUR
Portret A. van Dijk 1459
Portret A. van Dijk
Starting price 40 EUR
Sold
Stilleven met bloemen 1460
Stilleven met bloemen

Result:

45 EUR

S. Kebelle 1461
S. Kebelle
Starting price 40 EUR
L. Steininger 1462
L. Steininger
Starting price 40 EUR
Ongesigneerd 19e eeuw 1463
Ongesigneerd 19e eeuw
Starting price 70 EUR
F. Krippendorf 1464
F. Krippendorf
Starting price 60 EUR
F. Streudle 1465
F. Streudle
Starting price 40 EUR
Japanse houtsnede 1466
Japanse houtsnede
Starting price 40 EUR
Sold
Schilderij ca. 1900, naar Ostade 1467
Schilderij ca. 1900, naar Ostade

Result:

60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, boom met sloot 1468
Onduidelijk gesigneerd, boom met sloot
Starting price 40 EUR
Jannie Brugman de Vries 1469
Jannie Brugman de Vries
Starting price 40 EUR
Sold
A.J. Groenwegen, Rotterdamse haven 1470
A.J. Groenwegen, Rotterdamse haven

Result:

100 EUR

Ongesigneerd Duitse school 1471
Ongesigneerd Duitse school
Starting price 80 EUR
Sold
 K. Neuss 1472
K. Neuss

Result:

80 EUR

Sold
Herenportret M.O 1473
Herenportret M.O

Result:

80 EUR

Sold
Hans Wunderlich Duitse school 1474
Hans Wunderlich Duitse school

Result:

70 EUR

Sold
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 1475
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930

Result:

100 EUR

A. Gravier 1476
A. Gravier
Starting price 40 EUR
Schilderij viool 1477
Schilderij viool
Starting price 30 EUR
Sold
3 Werken, aquarellen 1478
3 Werken, aquarellen

Result:

40 EUR

Sold
Schilderij op paneel, H. Hart 1480
Schilderij op paneel, H. Hart

Result:

35 EUR

Sold
Schilderij , winterlanschap 1481
Schilderij , winterlanschap

Result:

45 EUR

Sold
Duitse landkaart, 17e-18e eeuw 1482
Duitse landkaart, 17e-18e eeuw

Result:

60 EUR