Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw van Ellas?boerin met kalf langs de beek, olieverf op linnen 85x50cmCond:G
Stroebel/Straebel? 19e eeuws, afgeschoten haas en duif, olieverf op paneel 60x44cm Cond:G
Ton Schulten 1938 Ootmarsum, vroeg werk van deze schilder coulissen landschap acryl op linnen 80x90cm Cond:G
J.C. Vaarberg 1850, moeder met kind en hond in tuin, olieverf op paneel 33,5x40cm. Cond:G
Wetering de Rooy, Woudrichem 1877-1972, Hollands riviergezicht met zeilboten, olieverf op linnen 66x45cm. Cond;G
H. Bosch 19e eeuw, kaartenspeler bij kaarslicht, olieverf op paneel 20x15cm Cond:G
Boris Nicolaev, St. Petersburg, Russische school, jonge vrouw bij raamopening, olieverf op linnen 65x92cm. Cond:G
Peter Paul Müller-Werlau (Duitse School 1864 - 1945), olieverf op linnen, getiteld "Burgen an der Mösel" Cond.: G 70x55cm.
Ton Schulten (ootmarsum) titel: bloeiende akkers 1996, zeefdruk op papier, 60x84cm. Cond:G
Russische school omstreeks 1940 (Kopin Ivan Semenovich 1888 - 1966), titel: aanlegplaats, olieverf op linnen 76x201cm Cond:G
Edward Armfield, Engelse school 1817-1896, twee terriers op vossenjacht, olieverf op linnen 40x30cm Cond:G
Ben van Londen 1907 Arnhem-1987 Wageningen havengezicht met vele boten, olieverf op paneel 35x50cm Cond:G
Evert Moll 1878-1955, stilleven, vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Ongesigneerd Duitse school omstreeks 1800, verso Prinzessin Sachsen-Hildburghausen met hondje, (inschilderingen) 53x68cm. Cond:M
Vijf Lithografien(serie) Gunther Tuzina, Hamburg 1951, oude verkoopprijs Fl. 5250,00, vijf abstracte composities, verso originele etiketten, litho op papier 31x27cm. Cond:G
G. Metsu 1661, 19e eeuwse kopie) Jager met wijnglas, geweer, tin en gevogelte, olieverf op paneel 23x27,5cm
Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G
J.H van Wissen omstreeks 1930 Hollands strandgezicht met vissersvolk, pointillisme, olieverf op linnen 35x46cm Cond:G
Sebastiaan Theodorus Voorn Boers, Rotterdam 1828-1893 stilleven met glas en fruit op tafel, olieverf op paneel 41x32cm Cond;G
Ongesigneerd 19e eeuws Italiaanse school, moeder leest kind voor, met kapitale vergulde lijst, olieverf op linnen 75x70cm Cond;G
Adriaan Herman Gouwe, Alkmaar, 1875-1965, Tahiti. Ploegende boer met paardenspan. Olieverf op linnen, 94x48cm. Cond.: R-G
Jacob Maris Den Haag 1837-1899 Karslbad, eenden bij slijpsteen, olieverf op paneel 24,5x22,5cm Cond:R/G
Negen x Karel Tomei(flying camera, ,luchtfotografie) 1941 Rotterdam, negen handgesigneerde foto's van Tomei in dure inlijsting, certificaat verso, beperkte oplage, fotografie op papier Cond:G
50x50cm...