K. Räder. 2001. Nr. 1/5. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
B. Medema. 1891 - 1982. Poldergezicht met punter en boerderij. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met fruit, insecten, vogels et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.
Johanna van Wisse. Hollandse School. Visser met baard. Aquarel op papier. Afmeting: H 37 x B 29 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler, 1994. 1918 - 2002. Vrouw met hoed bij raam. Ets op papier. Afmeting: H 46 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met pen en griffel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 25,5 cm. In goede staat.
P. van Kempen. 20e Eeuw. Hollands interieur met rokende visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinese panda schilderijen op zijde. Handgeschilder + gesigneerd. Gouache op zijde. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
J.H.P. van Hoppe. Hollandse School. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler, 1994. 1818 - 2002. Man met stropdas. Ets op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure 'du Port et des Chantiers du Havre'. Deels handingekleurd. Scheepsbouw. Gravure op papier. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24x B 34 cm. In goede staat.