Chinees porseleinen pijpvaas met figuren in tuin decor + goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met bronzen montuur als lampenvoet. Figuren in landschap decor. Vaas heeft GEEN gat in de bodem voor draad. Afmeting: H 41cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuws Chinees porsleinen Familie Rose borden met floraal/insecten/goud decor. Eén bord haarscheuren. Vier borden enkele chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen flambé vaas met verlopen glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees Imari porseleinen trekpotten. Floraal/goud decor. Haarlijnen + beschadigingen. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. / 9 x 14 x Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 20 delen divers antiek Chinees porselein. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; zouthouder, goed. Kang Xi kopjes + schotels, tevens Cheng Lung schotels + kopjes. Zes kopjes goed, vijf schotels goed. Z...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotel met tuin decor. Afmeting: Ø 32,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met floraal/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese hardhouten scepter met jade. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met krijger/floraal decor. Minimale chip. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren, bronskleurig glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung borden met tuin decor. Waarvan vier borden goed, één bord haarlijn, één bord chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte celadon tazza met verguld bronzen montuur. Floraal/vogel/insecten decor. Bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 26 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen young chen familie rose bord met floraal decor. Gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Knobbelvaas. 1x Pijpvaas. 1x Kom. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen knobbelvazen met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee 16e eeuws Chinees kraakporseleinen klapmutskommen met tuin/kostbaarheden decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: 13,2 + 14,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Doucai kom met pauw decor. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 9 cm. In goede staat.
Oude Chinees bronzen wierookbrander met draken/olifanten koppen decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees celadon porseleinen vazen (divers). Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schalen + bodemmerk. Divers. Afmeting: 9,5 x 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Noir kom met granaatappel/perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,7 x Ø 13,8 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen blanc de chine foo dog in Ming stijl. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrimsfles met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Encre de Chine kop en schotels met Europeanen decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein celadon. Geen merken. Blauw/groen. Afmeting: 8 - 17,3 cm. In goede staat.
Zes 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met peterselie decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte borden met floraal/goud/reliëf decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit 5x kop + 6x schotel. Perzik/floraal decor. Twee schotels goed. Vier schotels haarlijn. Drie kopjes goed. Twee kopjes, één haarlijn, één chip. Afmet...
Antiek vijf-delig Chinees porseleinen Kantonees kaststel met paradijsvogel/floraal decor. Met bodemmerk. Eén vaas heeft breuk. Afmeting: H 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porseleinen Kang Xi stijl kop + schotels met coulissen decor. Met vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Schotels goed, 1x randfrit. Kopjes goed, iets randfrit. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In...
Twee antiek Chinees bisquit porseleinen figuren. Eén figuur mist handen. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Cheng lung. Tuit gerestaureerd. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen cheng lung kop + schotels. Floraal decor. Afmeting: 6 - Ø 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen goud Imari borden met tuin decor. Eén bord gaaf. Eén bord enkele chips. Afmeting: Ø 23,4 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels. Capucijne met familie rose, floraal decor. Twee schotels goed. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Drie kopjes goed. Eén kopje chip. Afmeting: 5...
Antiek Chinees porseleinen lampenvoet met reliëf figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuws ronde Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose dekseldozen met figuren/dieren/floraal en goud decor. Afmeting: 5 - 12,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen brushpot met figuren in tuin decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: 21,5 x 20,2 cm. In redelijke staat.
Oud/antiek Chinees wit porseleinen liggend figuur. Verso haarlijnen + vingers beschadigd. Afmeting: 26,5 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen familie verte plaquette met landschap decor + tekst + signatuur. Afmeting: H 32,5 x B 56,7 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels met landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. Iets randfrit. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met figuren in tuin decor. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung dekselterrine met landschap decor. Haarlijnen in bodem. Deksel mogelijk niet origineel. Afmeting: 25 x 33 x 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon jardiniere met floraal reliëf decor. Afmeting: H 21 x Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rood/bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. Onder meer; 2x Karper decor, 19e eeuw. 1x Republiek met tijger decor. Afmeting: 22 - 25,5 cm.
Chinees porseleinen Sang de Boeuf knobbelvaas. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.