This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Chinese maanvaas, H 33 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen familie rose maanvaas met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese vaas met tekst, H 35,3 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom teksten en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,3 cm. In goede staat.

Familie Rose schaal
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen familie rose schaal in bloemvorm, met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 19,4 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 20 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen bloempot met karavaan in landschap/waterval decor. Afmeting: H 14,3 x Ø 20 cm. In goede staat.

Bruschpot/Familie Verte
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen familie vert brushpot met figuren/paarden decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Chinese waskom Ø 26,2 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen waskom met floraal/granaatappel decor. Afmeting: H 13 x Ø 26,2 cm. In goede staat.

Chinese brushpot/Familie Rose Ø 19 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen familie verte brushpot met figuren in tuin decor. Afmeting: H 17,3 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 22 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen bloempot met rondom tekst decor + zegelmerk. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.

2x Kanton bloempot + onderschotel
Starting price 800 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen kantonese bloempotten met onderschotel. Floraal/dieren/goud decor. Familie rose. Afmeting: H 18 x Ø 25 cm. In goede staat.

Chinese schotel
Starting price 750 EUR

Chinees porseleinen bord in bloemvorm met geel glazuur. Bodemmerk. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.

Zeldzame set Chinees porselein
Starting price 700 EUR

Zeldzame zes-delige Chinees porseleinen set met kang xi kop + schotels. 18e Eeuw. Met vogel/huizen/floraal en steur decor. Met bodemmerk. Vier kopjes gaaf. Twee kopjes chip. Alle schotels redelijk/goe...

Twee antieke Chinese kommen Ø 28,5 cm.
Starting price 700 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen cheng lung kommen met landschap decor. 18e Eeuw. Eén kom chip. Eén kom gerestaureerd. Afmeting: 12 - Ø 28,5 cm. In matig/goede staat.

Chinese celadon vaas Ø 14,3 cm.
Starting price 700 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas in vat-vorm met vleermuis koppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 14,3 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 13,3 cm.
Starting price 700 EUR

Chinees porseleinen ruby red wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 13,3 cm. In goede staat.

Fam Rose vaas, H 28 cm.
Starting price 700 EUR

Chinees porseleinen familie rose vaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 28,3 cm.
Starting price 700 EUR

Chinees porseleinen schaal met pioenroos decor. Afmeting: H 10 x Ø 28,3 cm. In goede staat.

Celadon vaas (geribt)
Starting price 650 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Afmeting: 10,7 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas met brons, H 59 cm.
Starting price 650 EUR

Antieke Chinese dekselvaas, geel glazuur met floraal decor en voorzien van bronzen monturen. 19e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Zilveren bord & kan (Vietnam)
Starting price 650 EUR

Zilveren bord en kan, 900/000, Hanoi. Rond bord met een bewerkte rand voorzien van voorstellingen met landschappen en in het midden van het bord een gravure met landschap decor. Met een kan met een gr...

Oude Chinese oorvaas
Starting price 600 EUR

Oude Chinees porseleinen oorvaas met grijs glazuur. Afmeting: 18,2 x 16,2 x 9,2 cm. In goede staat.

Vijf Japanse kakiemon borden Ø 22,2 cm.
Starting price 600 EUR

Vijf 17e - 18e eeuwse Japans porseleinen kakiemon borden met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Twee borden haarscheuren. Drie borden goed. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinese terrine + onderschotel
Starting price 600 EUR

18e Eeuwse Chinese cheng lung porseleinen terrine met onderschaal. Floraal decor. Terrine goed, onderschaal randschade + haarlijn. Afmeting: 21 x 33 x 24 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen censer
Starting price 600 EUR

Antiek Chinees bronzen censer met bodemmerk. Xuande merk. Gebruikssporen. Afmeting: H 7,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse cheng lung kom Ø 19 cm.
Starting price 600 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung kommen met figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.