Chinees porseleinen waterbakje met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselen/brushpot met geisha/zotjes in tuin decor. Afmeting: 15,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met figuren in landschap decor rondom. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 10,3 x Ø 20,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2x Ø7.5 cm In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met ook verso draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Doucai bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal + goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 25,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren/floraal decor. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Young Cheng cup met krijgers te paard decor. Met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli ghendi schenkkan met floraal decor + gelukstekens. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mille Fiori Familie Rose vaas met goudrand. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 27,4 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen bloempotten met vissen decor. Afmeting: 21 x 28 x 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 22,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met oranje/rood floraal goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 4 x 14,7 x 8,7 cm. In goede staat.
Chinese brons vergulde dekseldoos met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Chinees porseleinen viskom met floraal reliëf en landschap decor. Afmeting: 49 x 54 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kalebas-vormige knobbelvaas met perenboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Zitan houten penselenpot met jade. Afmeting: 19,2 cm. In goede staat.
Lot met 21 stuks Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. 18e Eeuw. Vijf borden gaaf. Eén bord haarlijn + chips. Vijftien borden chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte borden met tuin/paradijsvogel/goud decor. Eén bord enkele chips. Eén bord chip + randfrit. Afmeting: Ø 28,6 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met geisha voorstelling + verso paars glazuur. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rondom tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Kang Xi revival. Afmeting: H 6,7 x Ø 11,7 cm. In goede staat.
Set van zes Chinees porseleinen Kang Xi borden met peterselie decor. Voorzien van dubbele blauwe bodemring. Alléén randfrit. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung dekselschalen + onderschaal. Landschap/pagode decor. Eén onderschaal chip, verder goed. Afmeting: 10 x 18 x 10 cm.
Set van zes 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Coulissen landschappen en hert decor. Ca Mau Binh Ghuan Cargo. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Twaalf 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met capucijne glazuur, met tuin/goud decor (twee soorten). Acht kopjes goed. Vier kopjes haarlijn of schade. Schotels goed. Afmeting: 7 - 13 cm. In...
7-Delige Imari porsleinen sweet meat set met coulissen decor. Twee delen gelijmd. Afmeting: 11,5 - 14 cm. In redelijk goede staat.
Chinees porseleinen perzikvaas met Familie Rose decor en vleermuizen. Bodemmerk. Afmeting: H 32,3 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Noir dekselvaas met draken en floraal decor. Afmeting: H 118 x Ø 52 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met Familie Rose / Mandarijn decor. Vijf kopjes alleen randfrit, goed. Vijf kopjes minimale chips. Zeven schotels alleen randfrit, goed. Drie schotels...
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met kostbaarheden decor en vier tekens bodemmerk. Dubbele blauwe bodemring. Bovenste gedeelte gerestaureerd. Afmeting: H 34 cm. In redelijke staat.
Vijf 17e - 18e eeuwse Japans porseleinen kakiemon borden met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Twee borden haarscheuren. Drie borden goed. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Twee prachtige Chinees porseleinen 19e kantonese bloempotten met onderschotel. Floraal/dieren/goud decor. Familie rose. Afmeting: H 18 x Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met bruin/groen verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose schaal in bloemvorm, met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 19,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap + waterval decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinese, vierkante porseleinen celadon vaas met oren en bruin reliëf glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met verso ook draken. Bodemmerk. Afmeting: Ø 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte schotel met diverse figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42,2 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen Familie Rose wierookbrander met kraanvogel/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Tuin/vlinder decor. Afmeting: H 15,6 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen koppen + schotels. Divers. Vijf delen goed. Eén kopje gelijmd. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Bodemmerken. Afmeting: 8 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen kopjes met lange lijs decor. Afmeting: H 4,5 x Ø 6,7 cm. In goede staat.
Chinese vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theepot met tuin/figuren decor. Afmeting: 9 x 14 x Ø 8,5 cm.
Kleine Chinees porseleinen wierookbrander met rondom geisha's in tuin/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 6 x 6,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met draak/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 11,2 cm. In goede staat.