This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Chinees porseleinen plaquette
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen plaquette met berglandschap. Afmeting: H 34 x B 20 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 34,5 cm.
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen kalebas-vormige knobbelvaas met perenboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Brushpot van zitan hout/jade
Starting price 1.000 EUR

Oude Chinese Zitan houten penselenpot met jade. Afmeting: 19,2 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvaas, H 32 cm.
Starting price 1.000 EUR

Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen familie verte dekselvazen op bronzen voet. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 19 cm.
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen brushpot met bamboe/vogels/tekst/goud decor, op blauw glazuur. Afmeting: H 16,8 x Ø 19 cm. In goede staat.

2x Kantonese olielamp, H 56 cm.
Starting price 1.000 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose petroleumlampen met figuren/goud decor. Met glazen reservoirs en messing monturen. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen draak
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen draak op vaste console. Met cheng lung bodemmerk. Afmeting: 24,4 x 21,6 x 13,4 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Verte rolvaas, H 38,5 cm.
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen familie verte rolvaas met figuren/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Met dubbele blauwe bodemring. Iets randfrit. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Verte penselenpot, H 13,6 cm.
Starting price 1.000 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen familie verte penselenpot met Chinese godheid op karper + tekst decor. Met merk. Randfrit. Afmeting: H 13,6 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese drakenvaas, H 15,8 cm.
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met diep blauw drakendecor met wolken/golven decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 23 cm.
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen schaal met floraal/boeddha figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 23 cm. In goede staat.

Wanli schotel Ø 48,6 cm.
Starting price 1.000 EUR

Bijzonder grote, 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen wanli schotel met coulissen/eenden in landschap decor. Scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 48,6 cm. In redelijke staat.

Wanli schotel Ø 50,5 cm.
Starting price 1.000 EUR

Bijzonder grote 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen wanli schotel met coulissen/eenden in landschap decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 50,5 cm. In matige staat.

Grote Chinese kom Ø 20,4 cm.
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen kom met figuren in landschap decor rondom. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 10,3 x Ø 20,4 cm. In goede staat.

Chinese vaas in flesvorm, H 46 cm.
Starting price 950 EUR

Hoge Chinees porseleinen vaas in flesvorm. Familie Rose. Met vogel in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Staande boeddha, H 102 cm.
Starting price 950 EUR

Groot, staand, Oosters boeddha figuur met polychromie en goud. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.

Boeddha van jade, H 97 cm.
Starting price 950 EUR

Grote boeddha van groene jade. 20e Eeuw. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.

Antieke Familie Rose vaas(lamp), H 33 cm.
Starting price 900 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie verte vaas(lamp) met floraal/vogel decor. Voorheen lampenvoet. 18e - 19e Eeuw. Gaatje in bodem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Starting price 900 EUR

Chinese, lachende bronzen boeddha. Patina. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 29 cm. In goede staat.

Groene celadon vaas, H 29,5 cm.
Starting price 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvaas, H 62 cm.
Starting price 850 EUR

Twee grote, 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose dekselvazen met figuren/dieren/floraal/goud decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas beschadigd. Beide deksels gaaf. Afmeting: H 62 cm. In matig...

Grote familie rose schotel Ø 39,4 cm.
Starting price 850 EUR

Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Afmeting: Ø 39,4 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,4 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met geisha voorstelling + verso paars glazuur. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 20,3 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen kom met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 20,3 cm. In goede staat.