Chinees porseleinen celadon kom met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 7,2 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen lachende boeddha. Familie Rose. Afmeting: 39,5 x 33 x 35 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese bronzen boeddha met restvergulding. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose patti pan met floraal decor. Afmeting: 11,7 x 11,9 cm. In goede staat.
Vijf delen divers aardewerk. China. 1x Familie Verte gemberpot met bodemmerk. 1x Yixing theepot met draak + bodemmerk. 1x Porseleinen trekpot, floraal decor. 1x Dekselvaas, sepia landschap. 1x Schaal ...
Prachtige, antieke, Chinese wierookbrander van brons. Met draken, kylin, karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen familie rose kommen met optocht/figuur op kylin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,4 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot. Floraal/vleermuizen/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Twee bijzonder mooie 19e eeuwse Kantonese familie rose olielampen met oren. Figuren/goud decor, messing monturen. Eén haarlijn 4 cm. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Antieke Chinese, uit bamboe gesneden penselenvaas met kraanvogel decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met teksten + bodemmerk. Afmeting: H 3,8 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met floraal/boeddha figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met diep blauw drakendecor met wolken/golven decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen sung gemberpot in bloemvorm, met lichtgroen glazuur + deksel. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon vazen. 1x Groen met ribbels. 1x Creme craquelé glazuur. Afmeting: H 18,5 - 23,5 cm. In goede staat.
Twee grote, 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose dekselvazen met figuren/dieren/floraal/goud decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas beschadigd. Beide deksels gaaf. Afmeting: H 62 cm. In matig...
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen familie verte penselenpot met Chinese godheid op karper + tekst decor. Met merk. Randfrit. Afmeting: H 13,6 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Gecontourneerd. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theepot met rivierlandschap/pagodes/figuren. Cheng lung. Deksel gerestaureerd, rest goed. Afmeting: 12 x 18,5 x Ø 11 cm.
Chinees, vergulde bronzen boeddha met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 15,4 cm. In goede staat.
Twee kleine Chinees porseleinen mei ping vaasjes met blauw glazuur. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte rolvaas met figuren/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Met dubbele blauwe bodemring. Iets randfrit. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie verte bord met tuin/goud decor. Minimale chips. Afmeting: Ø23,5cm. In goede staat.