Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 17,7 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schalen + bodemmerk. Divers. Afmeting: 9,5 x 27 cm. In goede staat.
2x Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. 1x Slanke vaas met zes tekens bodemmerk. 1x Baluster vaas met bodemmerk, haarlijn bovenrand. Afmeting: H 29 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal/vogel decor. In huis-vorm. Afmeting: 10,5 x 14 x 9,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese vaas met Familie Rose figuren/floraal/insecten en goud decor. Eén chip onderkant bovenrand. Afmeting: H 37 cm. In redelijke staat.
Antiek Chinees/Japans porseleinen boeddha figuur van celadon met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 24,8 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: H 9,5 x Ø 29,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Imari borden met tuin/vogel/goud decor. Grote schotel haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Japanse 8-hoekige schaal met figuren voorstelling en rondom versierd met bloem decor. 19e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: H 11 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen kommen. Onder meer; Imari, Amsterdams bont. Eén kom randfrit. Afmeting: Ø 14,5 cm. In goede staat.