Set van twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschappen/vazen decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x ø 15 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse/Chinese vaas met Foo-honden, kraanvogels en bloesemtakken decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse/Chinese bloempot met kraanvogels en bodemmerk. Afmeting: 18 x ø 26 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte schotels met floraal decor en bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Afmeting: ø 13,5 cm. In goede staat.
Chinese jade boeddha met scepter op houten console. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen penselenpot met uitneembare messing binnenbak. Decor met bloesem, krab en vogel. Meiji periode. 19e Eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Chinees eierschaal porseleinen Familie Rose tafellamp met tuin/vogel/tekst decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 12 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.