Zeldzame en zéér grote 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met figuren/landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 55 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Eén bord goed. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen young chen familie rose bord met floraal decor. Gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Afmeting: Ø 39,4 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese yixing trekpot met florale polychromie + floraal bodemmerk. Reliëf tekst op deksel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13,8 x 21 x Ø 15 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen dekselpot met hert in landschap, vlinder en kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen familie verte rolwagen vaas met figuren in tuin decor. Geheel rondom gedecoreerd met decor van zeven personen met herten. Afmeting: H 46,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinese, vierkante yixing theepot met karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte borden met pauw/pioenroos decor. Eén haarlijn in bodem. Eén goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met zotje in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met zilveren hengsel. Octagonaal van vorm. Afmeting: 10 x 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen sang du boeuf plantenbak met bodemmerk. Afmeting: 8 x 22,6 x 14,7 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen borden. 1x Grote schotel, kang xi revival, 19e eeuw, floraal decor, haarlijnen. 1x 18e Eeuws bord met kikkers/wijsheren decor. Afmeting: Ø 22 - 26 cm. In goede staat.
Verzameling van 18 stuks Japanse, uit been vervaardigde, okimono's. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Zilveren bord en kan, 900/000, Hanoi. Rond bord met een bewerkte rand voorzien van voorstellingen met landschappen en in het midden van het bord een gravure met landschap decor. Met een kan met een gr...
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met figuren/kraanvogel decor. Gebruikssporen + randfrit. Géén beschadigingen. Afmeting: H 22,4 x Ø 26,7 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met patina. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Chinees porsleinen oorvaas op driepoot, met floraal decor. Voorzien van Cheng Lung bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen Imari tafelschaal met floraal/goud decor. Afmeting: 35 x 45 x Ø 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose drakenvaas met diverse gekleurde draken/floraal decors (emaille). Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 40,8 cm. In goede staat.
Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 43 cm. In matige staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen celadon gemberpot met tuin/feniks decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse landschappen. Twee kopjes goed. Vier kopjes haarlijn en/of chip. Afmeting: 4,5 - 7,5 cm. In redelijke staat.