This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

3x Delftse schotel ca. Ø 22 cm.
Starting price 70 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Enkele chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.

5x Kastkom (P. Regout)
Starting price 70 EUR

Vijf antiek Hollandse keramieken kastkommen Maastricht, Petrus Regout. Afmeting: Ø 15 - 17 cm. 2x Haarlijn. In goede staat.

Lot porseleinen figuren (7x)
Starting price 70 EUR

Lot met oude/antieke porseleinen figuren. Divers. Onder meer; Duitsland, Frankrijk. Onder andere; Kaiser, Hutschenreuther, Gerold & Co. Tettau. Dresden, Napels. Drie gaaf. Vier met minimale beschadigi...

2x Karl Thieme potchappel porselein
Starting price 80 EUR

Twee delen Karl Thieme Potchappel porselein. 19e Eeuw. Melkkan + theepot. Handbeschilderd + goud decor. Kan heeft kleine haarlijn bovenrand. Afmeting: 11,5 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse schotel Ø 34,2 cm.
Starting price 80 EUR

Grote 17e - 18e eeuws Delftse fayence schotel met decor van wandelende Europeanen in landschap. Randschade. Afmeting: Ø 34,2 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke tegels (20x)
Starting price 80 EUR

Twintig diverse antieke tegels. 18e - 19e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot Jugendstil tegels (11x)
Starting price 80 EUR

Lot van elf Jugendstil tegels met diverse voorstellingen. Afmeting: 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels in kist (46 st.)
Starting price 80 EUR

Groot lot diverse oude/antieke polychrome wandtegels. Eerste helft 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf delen Meissen porselein
Starting price 80 EUR

Lot Meissen porselein. Divers. Aantal: 5 stuks. Bestaande uit: 2x Asbak, kleine vaas, knobbelvaas, beker. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.

Zeldzame bierkroes
Starting price 80 EUR

Antieke bierpul. Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Ontwerp Peter Behrens. Afmeting: 1868 - 1940. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

2x Satsuma oorvaas, 1900
Starting price 80 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma oorvazen met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Majolica jardiniere, 1920
Starting price 80 EUR

Antieke majolica jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1920. Afmeting: 19 x 38 x 24,5 cm. Eén chip. In goede staat.

Twee delen aardewerk
Starting price 80 EUR

Twee delen antiek aardewerk. 1x Duitse keramieken polychrome vaas, met floraal decor, jugendstil, circa 1900. 1x Antiek Perzische polychrome stopfles met hert en vogel decor. Afmeting: 17 - 22 cm. In ...

Bleu Danube serviesgoed
Starting price 80 EUR

Bleu Danube serviesgoed met Zwiebelmuster decor. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.

Lot Delftse borden (9x)
Starting price 80 EUR

Lot met negen antieke Delftse pauwen-borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas, H 21 cm.
Starting price 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse polychrome fayence vazen. Merk: De drie klokken. Dorpsgezichten. Eén chip. Afmeting; H 21 cm. In goede staat.

Twee Delftse miniatuur vazen, ca. H 11 cm.
Starting price 80 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence miniatuur vazen met zeilboot decor. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Delftse schotel Ø 35 cm.
Starting price 80 EUR

18e Eeuwse Delftse schotel met chinoiserie decor. Gemerkt van Duijn. Haarscheur + beschadiging. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.

Delftse vaas, H 25,5 cm.
Starting price 80 EUR

18e Eeuws Delftse fayence vaas met riviergezicht decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

4x Delfts bord Ø 16 - 23 cm.
Starting price 80 EUR

Vier antiek Delftse fayence borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele randschades. Afmeting: Ø 16 - 23 cm. In goede staat.

Scheerbekken
Starting price 80 EUR

19e Eeuws porseleinen scheerbekken van Victoria Ware Thombstone. Stadsgezicht met figuren. Afmeting: 17 x 27 x 21 cm. In goede staat.

Royal Mosa schaal Ø 33 cm.
Starting price 80 EUR

Moderne Royal Mosa porseleinen schaal. Ontwerp J. Schrijns 1989. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.

3x Porseleinen figuur
Starting price 80 EUR

Drie Duitse porseleinen figuren. 1x Bloemenmeisje Dresden, geen beschadiging gevonden. 1x Bloemenmeisje filigrain jurk, minimale beschadiging jurk. 1x Danseres, gemerkt F met kroon. Mogelijke beschadi...

5-Delig Regout kaststel
Starting price 90 EUR

Vijf-delig antiek Petrus Regout kaststel met Delfts blauw floraal chinoiserie decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.