This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

37 Royal Copenhagen kerstborden
Starting price 300 EUR

Lot met 37 stuks Royal Copenhagen porseleinen kerstborden. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.

Antiek Rozenburg Den Haag herdenkingsbord Ø 22,4 cm.
Starting price 60 EUR

Antiek polychrome Rozenburg Den Haag herdenkingsbord. Neerland's Onafhankelijkheid, 1813 - 1913. Nr. 321. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.

2x Groot Herend figuur
Starting price 60 EUR

Twee grote Herend porseleinen figuren. 1x Bloemenmeisje met engel (goed). 1x Stierenvechter (hoorn beschadigd). Afmeting: 26 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Groot Herend figuur, H 36,5 cm.
Starting price 100 EUR

Groot Herend porseleinen figuur. Madonna met kind. Art Nouveau-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

3x Bisquit vaas, 1900
Starting price 50 EUR

Lot met drie antiek bisquit porseleinen vazen met figuren. Circa 1900. Eén vaas mist stukje bloemrank, rest goed. Afmeting: 20 - 29 cm.

2x Porseleinen figuur
Starting price 50 EUR

Twee delen antiek porselein. Duitsland. 1x Lampenvoet met figuur, goed. 1x Jager met jachthoorn en honden van Volkstedt-Ruddstadt, beschadigd. Afmeting: 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen medaillon met portret
Starting price 40 EUR

Antiek handbeschilderd medaillon met damesportret. 19e Eeuw. Haarlijn. Afmeting: 7 x 5,5 cm. In redelijk/goede staat.

2 Porseleinen figuren Napels
Starting price 50 EUR

Twee Italiaanse bisquit Napels porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. 1x Vrouw met kind, Flavina Vero Porcellane. 1x Geitenhoeder. Afmeting: H 28 - 34 cm. In goede staat.

3-Delig kaststel, 1900
Starting price 40 EUR

3-Delig antiek fayence Boch kaststel met floraal decor. België. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 40 cm. In goede staat.

4x Duitse jugendstil tegel
Starting price 200 EUR

Vier antieke Duitse majolica tegels met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Vijf Duitse borden
Starting price 50 EUR

Vijf antieke Duitse porseleinen borden. Onder andere; Twee borden Meissen + onbekend, floraal/goud decor, 18e - 19e eeuw. Twee KPM, floraal/goud decor, circa 1990 - 1920, goed. Eén KPM tablet, art dec...

Drie porseleinen figuren
Starting price 30 EUR

Drie Italiaanse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 18 - 20 cm. In goede staat.

Fayence appothekerspot
Starting price 250 EUR

Fayence apothekerspot met floraal decor. 20,5 cm. In zeer goede staat.

2x Hollandse fayence wandborden Ø 34,5 - Ø 38 cm.
Starting price 50 EUR

Twee grote antieke Hollandse fayence wandschotels. Delfts + Makkum. 1x Delfts, circa 1880, laatste avondmaal, neo renaissance. 1x Makkum Tichelaar, circa 1880, figuren in interieur, randglazuurschade....

Drie delen Duits porselein
Starting price 50 EUR

Drie delen Duits porselein. 20e Eeuw. 1x Dresden schaal met vier dragende putti's , floraal/goud decor. Minimale chip bloemen mogelijk. 1x Dresden Engelse soldaat, beschadiging stok. 1x Dame met kruik...

Lot Duits porselein (4x)
Starting price 60 EUR

Vier delen antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Onder andere; grote schaal stadt Meissen. 1x Schotel Stadt Meissen. 1x Schotel Meissen. 1x Gemerkt H. Afmeting: 11 - 44 cm. In goede staat.

Lot porseleinen figuren (7x)
Starting price 70 EUR

Lot met oude/antieke porseleinen figuren. Divers. Onder meer; Duitsland, Frankrijk. Onder andere; Kaiser, Hutschenreuther, Gerold & Co. Tettau. Dresden, Napels. Drie gaaf. Vier met minimale beschadigi...

Lot apothekerspotten (3x)
Starting price 60 EUR

Drie antieke apothekerspotten van porselein met goudrand. Circa 1900. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

3x Porseleinen figuur
Starting price 80 EUR

Drie Duitse porseleinen figuren. 1x Bloemenmeisje Dresden, geen beschadiging gevonden. 1x Bloemenmeisje filigrain jurk, minimale beschadiging jurk. 1x Danseres, gemerkt F met kroon. Mogelijke beschadi...

2x Porseleinen schaal
Starting price 60 EUR

Twee delen oud/antiek porselein. 1x Dresden fruitschaal, floraal/goud decor, tweede helft 20e eeuw. 1x Porseleinen tazza met verguld brons, Frankrijk, circa 1890, haarlijn. Afmeting: 17 - 28 cm. In re...

Royal Mosa schaal Ø 33 cm.
Starting price 80 EUR

Moderne Royal Mosa porseleinen schaal. Ontwerp J. Schrijns 1989. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.

Rosenthal theeservies
Starting price 120 EUR

Duits Rosenthal porseleinen theeservies, selb bavaria, decor Maria. 2e Helft 20e eeuw. 27 delig. Minimale chip mogelijk. Zeer goede staat. 11-23 cm.

Italiaanse apothekerspot
Starting price 675 EUR

17e - 18e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Albarello
Starting price 180 EUR

18e Eeuwse fayence albarello apothekersvaas met vogel/faunkop decor. T. Alkekenci. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.