Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi theebus, 18e eeuw, met floraal/vogels/insecten decor + vaasje met groen glazuur, met florale decor + bodemmerk. Afmeting: 14 x 11 cm ø / 11,5 x 8,5 ...
Uitgebreid Zweeds Rörstrand eetservies, decor Lotus. Bestaande uit: Soepterrine, 4x dekselschalen, slakom, 4x vleesschalen, broodschaal, 6x soepkommen, 2x juskommen, botervloot, 6x koffie/theekoppen, ...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille florale/goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Zes zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met vier tekens bodemmerk. Jagers te paard decor. Alle schotels goed, één kopje beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 x 13 cm. ø. In redelijk/g...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen parfumfles met zilveren montuur. Scharnier los. Bovenrand chips. Afmeting: ø 4,5 x 16 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met bodemmerk en rondom figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 43,5 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen dekselvazen met Chinese voorwerpen decors rondom. Eén chip deksel. Afmeting: 31 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met karpers/figuren en goud decor. Afmeting: ø 22,2 cm. In goede staat.
Zeldzaam oud Chinees Peking glazen vaas met vogel/vlinder/symbolen decor. Met signatuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen Familie Rose opengewerkte twee-delige olielamp. Met fijn beschilderde florale/goud en figuren in medaillons decor. Afmeting: 26 x 13 x 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkannetje, Queng Lung. Met kustplaats decor en boten. Afmeting: 12,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi-stijl drakenvaas met golven en wolken. Ongemerkt. Mooie kwaliteit. Afmeting: 49 x 17,5 cm ø. In goede staat.
Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuur decor. Kang Xi. Twee goed, één met haarlijn. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen bolvazen met florale/vlinder/vogel decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas. Diep blauw decor, floraal, Geisha's, vleermuizen vogels. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 30 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal 17e - 18e eeuws Chinees porselein met zilveren monturen. Bestaande uit: Schenkkan met fijn geschilderd floraal decor, haarlijnen + handvat gelijmd. Eén kom, kraakporselein, scherf gelijmd. A...
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met zotjes op deksel en florale decor. Haarlijn handvat. Afmeting: 13 x 21 x 10,5 cm ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met antiquiteiten. Afmeting: 11,5 cm. Gerestaureerde bodemrand. In redelijk/goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met steur, karper en krab decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 12,8 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen olielampen met rondom landschappen decors. Ongemerkt. Afmeting: 45 x 17,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met draken, schildpad en paradijsvogel decor. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Chinese Yixing trekpot met losse ringen, emaille decor, bodemmerk + dekselmerk. Afmeting: 12 x 17 x 9,5 cm. In goede staat.
Acht stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met florale decor. Twee kopjes haarlijnen, verder goed. Afmeting: 6 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.