Porseleinen Empirestijl vaas met gouddecor en handgeschilderde figuren voorstelling, 20e eeuw gemerkt met een Fenix, mooie kwaliteit, in goede staat 21,5cm.
Dresden porseleinen sigaretten presenteerschaal met luciferhouder, 20e eeuw, handbeschilderd floraal decor, luciferhouder gelijmd met gips. 8x22x14cm. Cond:R/G
Negen vooroorlogse Duitse porseleinen ontbijtborden met rozendecor, omstreeks 1920-1930 gemerkt PLS Germany, 21.6øcm. Cond:G
Twee porseleinen manden 20e eeuw, 1x Italiaans, 1x Duits, omstreeks 1930 met floraal decor, 23x25ø en 7x19x25ø, in goede staat.
Vier delen oud porselein 3x meissen blauwe bloem en goudomranding 1x Engels Old Foley, Chinese rose, 11-18cm. Cond:G
Belgisch gemerkte aardewerken zuil met bloempot in art deco stijl, 20e eeuw, gemerkt made in Belgium, groen-blauw glazuur, 114x38øcm. Cond;G
Handbeschilderde porseleinen lamp, 20e eeuw rozen en landschapsbeschilderingen, 35cm. Cond;G
Grote Duitse Hutschenreuther porseleinen vaas met 24 karaat overlay, adelaardecor 2e helft 20e eeuw 39cm. Cond;G
Zeven delig porseleinen visservies, societe francaise met vissendecor, 2e helft 20e eeuw 25x53cm. Cond;G
Drie grote Jugendstil keramieken sierschotels met vogel decor, gesigneerd H.B Deventer, omstreeks 1900 43,5øcm. Cond:G
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800, decor van Chinezen te paard, 4 schotels haarlijn of chip, 3 kopjes met haarlijn, 3 goed. 6,5x12øcm. Cond;R/G
Acht 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, Kang Xi floraal decor, 2 met haarscheur, 2 goed, 2 met chip. 22øcm. Cond;R/G
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschalen met landschapsdecor. 35-39cm. Cond:G
Antiek Delftse porseleyne fles tegel, naar voorstelling van Willem Roelofs, omstreeks 1920, 20x30cm. Cond;G
Antieke porseleinen figuur, dubbel gemerkt, alteste en carl Theodor? met kroon, vingers af, 20cm. Cond;R
Duitse porseleinen figuur, vrouw bij papegaaien kooi, Sitzendorf 20e eeuw Cond;G 16cm.
Antiek Sevres porseleinen dekseldoos met onderschaal, omstreeks 1900, handbeschilderd met goud en bloemendecor, onderschaal gerestaureerd. Cond:R/G 9x18øcm.
Drie oude porseleinen figuren, 1 goudfazant, keramiek, 1 gems onduidelijk gemerkt, 1 x gerold bavaria vogel(chip) 17cm. Cond:R/G
Porseleinen muscicerende Geisha met gouddecor, omstreeks 1930, mooie kwaliteit, in goede staat 12,3cm. Cond:G
Drie oude Duitse porseleinen vogels, gemerkt 1930-1950, in goede staat 5-11cm. Cond:G
Duitse Schierholz Thüringen, porseleinen kuiken met gouddecor, omstreeks 1930, in goede staat 8cm.
Twee antieke porseleinen honden omstreeks 1920 Engeland, genummerd 2375, 19cm. Cond:G
Villeroy en Boch porseleinen kerststal met figuren, dak afneembaar en te voorzien van kaarsen, Nostalgic Village, 2e helft 20e eeuw 15x24x15cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws porseleinen figuur(bisquit) met gouddecor, hand en kraag beschadigd. 27cm. Cond:R