Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten muziekstandaard met dik fineer, dubbelzijdig met lyra. Circa 1820. Afmeting: 159 x 30 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Amelander ? vitrinekast met briefpanelen en oude bierverf. Twee-delig. 19e Eeuw. Afmeting: 175 x 92 x 36 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine opzetkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 120 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 19e eeuwse Engelse mahoniehouten speeltafel. Afmeting: 77 x 72 x 49 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten eethoek met ovale gecontourneerde tafel en zes stoelen met rode velours bekleding. Circa 1860. Afmeting: 75 x 142 x 102 cm. / 95 x 50 x 40 cm. In uitstekende staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit spiegel met volle Korinthische zuilen. Circa 1880. Afmeting: H 161 x B 80 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Louis Seize stoel met vaas en rosetten decor. Afmeting: 98 x 52 x 56 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten één-deurs kastje met vitrine, lade en etagiere. Circa 1900. Afmeting: 120 x 59 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Bretonse eikenhouten piedestal met houtgestoken figuur. Circa 1870. Afmeting: 98 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Massief eiken Franse jachtkast. Circa 1880. Afmeting: H 230 x B 140 x D 55 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize commode. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 84 x 47 x 93 cm. In matig/redelijke staat.
Groen geschilderde vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1800. Afmeting: 77 x 48 x 84 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Louis Seize-stijl penantkast met jalouzie-deur. Afmeting: 82 x 89 x 32 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl secretaire met orgelgebogen front en openslaande knieën en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 105 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1870. Afmeting: 75 x 98 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bibliotheektrap met leder beklede treden. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 125 x 46 x 55 cm. In goede staat.
Mahonie vitrinekast. Twee-deurs. Afmeting: 187 x 111 x 41 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Barok-stijl commode met klauwpoten en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 92 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten gebogen Barok-stijl commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 85 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 x 83 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize penantkanst. Ongerestaureerd. Circa 1800. Afmeting: 89 x 88 x 45 cm. In matige staat.
Eikenhouten Art Deco bijzettafel. Circa 1930. Afmeting: H 66 x ø 65 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Neo Renaissance schrijfbureau met Renaissance snijwerk en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Circa 1880. Afmeting: 77 x 79 x 150 cm. In goede staat.
Twee identieke 19e eeuwse mahoniehouten voltaires met rode velours bekleding. Circa 1870. Afmeting: 115 x 80 x 70 cm. In goede staat.