Chinoiserie kist met losse voet 18e/19e eeuws, met originele zwarte lak beschilderingen met landschappen, origineel beslag, slot en sleutel, 71x31x55cm. Cond:R/G
Hollandse antieke eikenhouten vierladen commode, omstreeks 1820 met bronzen beslag, in goede originele staat 97x101x50cm Cond:G
Mahoniehouten Louis Seize stijl 2-deurs vitrine met spiegels en glazen schappen omstreeks 1920, gesigneerd Holiday and Barker Hull 193x145x40cm Cond:G
Grote Duitse Biedermeier wortelnoten 4 ladencommode, omstreeks 1840, lichte fineerschade, verder in goede staat 85x120x62cm.
Antieke Engelse eikenhouten secretaire omstreeks 1880 met geblokt bandintarsia, binnenwerk met vakverdeling en lades, mooie patina 100x78x43cm Cond:G
Klein zeldzame mahoniehouten Engels luierkabinetje 19e eeuws, in goede staat (lichte fineerschade) 167x112x65cm
Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast, Louis Quinze- stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 220x136cm.
Beschilderde craquele verf, houten piedestal 2e helft 20e eeuw, in Rococostijl 174cm Cond:G
Twee oude Japanse houtgestoken 2 deurskastjes met lades achter de deuren, natuurstenen opleg op de deuren, 20e eeuw, minimale beschadigingen, 70x39x18cm. Cond:G
Duitse wortelnoten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870 met mooi ingelegd nest, met diverse lades en deurtjes, in goede originele staat 177x100x50cm Cond;G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire bank, omstreeks 1830, met goede velours stoffering, lichte fineerschades 100x200x68cm. Cond:G
Antieke salontafel met 4 lades 19e eeuw, donker gebeitst oude wormbeval 40x145x65cm Cond:R
Antieke Biedermeier kersenhouten 2-deurs meidenkast omstreeks 1850. In goede staat 151x110x51cm
Engelse mahoniehouten Davenport schrijfbureau met laden aan de zijkant, 20e eeuw 87x55x53cm. Cond:G
Antieke Engelse eikenhouten schrijfbureau met groen-goud schrijfleer, omstreeks 1900, 8 lades, koperen beslag, 76x86x155cm Cond:G
Negentiende eeuws houtgestoken tafeltje met gesneden draak en driespant poot, fineer geschulpt blad laat los, 94cm. Cond:G
Achttiende eeuwse notenhouten salontafel met twee lades(prachtig blad en patina) in goede staat 150x51x61cm
Hollands 18e eeuws eikenhouten Barok commode, oudere restauraties 75x86x50cm. Cond:G
Antieke Duitse eiken uitneembare barokkast omstreeks 1780 met dikke kussenpanelen, vermoedelijk omgeving Hessen, 1 grote lade. Restauratie noodzakelijk 195x199x66cm Cond:R/G
Mahoniehouten bewerkt bankje met mooie blauwe stoffering, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. In goede staat, 90x120x70cm.
Antiek Duits Gründerzeit schrijfbureau, notenhouten fineer met snekken omstreeks 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd, in zeer goede staat
18e Eeuwse notenhouten Barokstoel met petit point stoffering, 120x83x70 cm In goede staat.
Tafel op 3-spant met achtkantig, 18e eeuws, blad ingelegd met pallisander, schildpad en parelmoer, beschadigd. In ongerestaureerde staat, 66x67x67cm. Cond:G
Hollandse wortelnoten barokstijl vitrineopzetkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. Staande op hoge klauwpoten, met lades in de knieen, 220x135x48cm.