Hollandse notenhouten 3-laden barokstijl commode 2e helft 20e eeuw in goede staat 72x90x43cm.
Antieke Chinese houtgestoken tafel voor vaas of bloempot, 1e helft 20e eeuw 31x32ø Cond:G
Ovale 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde ovale spiegel met kroontje omstreeks 1840 56x62cm Cond:G
Antieke Hollandse eikenhouten gestoken wandkapstok met messing kledinghaken, leeuwenkoppen en vogelvoorstelling 100x35x12cm Cond:G
Wortelnoten wijntafel met geschulpt blad Engelse stijl. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 56xø40cm.
Louis Seize stijl tafel, mahoniehout 2e helft 20e eeuw in goede staat. 83x36x45cm
Eikenhouten wandvitrine ca. 1890 in goede staat 78x70x23cm.
Prachtige notenhouten wijntafel met intarsia op het blad met 4 spantpoot, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 59x50ø Cond:G
Italiaanse Onyx bijzettafel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 54x35cm