Grote spiegel in de vorm van een zon. Metaal/chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 101 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten theetafel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 85 x 45 cm. In goede staat.
Antiek 18e eeuws eikenhouten wandtafel met lade. Poten zijn houtgepind. Tafel heeft mooie patina. Afmeting: 76 x 92 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten barok-stijl commode met origineel beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 60 x 103 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse 2-deurs vitrinekast van mahoniehout, met glazen schappen, ovale medaillons en queen Anne poten. Enkele krimpnaden in fineer. Afmeting: 199 x 133 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hangvitrine met lijstwerk. Afmeting: 71 x 83 x 19 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten kastje met lade, zijlade, origineel beslag en queen Anne poten. Afmeting: 73 x 60 x 33 cm. In goede staat.
19e Eeuw Charles Dix vergulde bloementafel van hout. Met ramskoppen, bokkepoten en draaibaar plateau. Afmeting: H 85 x Ø 33 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engelse mahoniehouten hangoortafel/gateleg Chippendale (houtgepind). Mooie patina. Afmeting: 71 x 110 x 134 cm. In goede staat.
Antiek Chinees houtgestoken relikwie tabernakelkastje + onderkast. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 52 x 20 cm. / 70 x 58 x 38 cm. In goede staat.
Japanse of Chinese 4-deurs lakwerk kast met goud/vogel/floraal decor. Met etagére. 20e Eeuw. Afmeting: 155 x 90 x 32 cm. In goede staat.
Oosterse teakhouten gestoken opiumtafel. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 86 x 86 cm. In goede staat.