Drie delen oud glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x schildpad, 1x blauwe asbak in de vorm van een tabakspijp en 1x paperweight met luchtbellen 8-16cm. Cond.: G
Zeven delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x spiraalvormig object, 2x smallen gesigneerde blauwglazen vazen, 1x clown-asbak, 1x hoge schaal "Van Walther", 1x glazen Jaguar E-type en 1x groene vaas met bloeme...
Drie delen oud glaswerk 2e helft 20e eeuw: 2 karaffen met stop in Empire stijl en 1x tafelstuk van messing en glas met een putti die een bol draagt 26-30cm. Cond.: G
Antieke Duitse WMF glazen schaal (myra glas). +\- 1930, groen-geel met craquele effect. in goede staat, 9x25 cm,cond: G
Twee oude glazen 4-lichts kaarskandelaars met kristallen pegels 20e eeuw 50cm. Cond.: G
Kavel van 10 delen oud glaswerk: 1x set (1 karaf met 6 bijpassende glazen) en 3 losse karaffen, 9-33cm. Cond.: G
twee grote antiek glazen schenkkannen Duitsland met tinnen klapdeksel +\- 1890 1 kan met gravering vrouw met tableau en 1 kan gelobt. 31-40 cm. Cond: G
Vier Duitse glazen bierpullen: 1x grote kristallen gegraveerde bierpul 20e eeuw, korenbloemen, 1x glazen bierpul met tinnen deksel ca. 1900 en 2x beschilderde glazen bierpullen naar oud voorbeeld 15-2...
Vier oude kristallen geslepen karaffen 20e eeuw: 1 set schenkkannen en 2 karaffen zonder stop 22-30cm. Cond.: G
Swarovski hond gemaakt in helder kristal met grote facetten, zilverkleurige halsband met kristalsteentje 11,5x13x5cm. inclusief display met spiegel Cond.: G
Kavel van 3 Swarovski zwanen uitgevoerd in helder kristal, 7,5x5cm., 5,5x4,5cm. en 3,5x3cm. Cond.: G
Twee delen Swarovski met schade: 1x jaarstuk 1997, draak met bol. Manen en staart zijn gematteerd 13x9cm. (1 hoorn mist (afgebroken) en 1 van de vier manen mist (afgebroken). 1x jaarstuk Pegasus 1998 ...
Zeven delen oud glaswerk/kristal 20e eeuw 13-22cm. Cond.: R-G
Tiffany stijl glazen glas-in-lood venster 2e helft 20e eeuw 70x75cm. Cond.: G
Twee kristallen karaffen en 1 antieke stopfles (glas) met gouddecor 23-32cm. (1 stop kristallen karaf kapot) Cond.: R-G
Zware kristallen geslepen mand 20e eeuw in goede staat 28x30x20cm.
twee delen 19e eeuws glaswerk, 1 karaf met ribben circa 1800, 1 gegraveerd drankreservoir met kraan. 35-50 cm. Cond:G
Drie delen glaswerk 20e eeuw,1 groen glazenvaas (ongemerkt), 1 bruin glazen vaas met krul (ongemerkt),1 groen glazen spijker asbak( ongemerkt) 12-19cm.Cond:G
twee kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat. 23-24 cm Cond:G
Twee zware kristallen geslepen schenkkannen 20e eeuw in goede staat 26-29cm.
Vijf delen kristal 20e eeuw: 1x facetgeslepen schenkkan, 1x boterstolp facetgeslepen (glas) en 3x schaal facetgeslepen (minimale chip mogelijk) Cond.: R-G
Kavel met 13 oude/antieke kristallen schalen: 7x set antiek, 4x set 20e eeuw en 2 losse schalen (minimale chips mogelijk) ø9,5-ø14cm.
Zes delen oud/antiek waaierkristal: 1x fruitschaal hoge voet, 1x bonbonschaal hoge voet, 1x ovale ruitgeslepen fruitschaal en 3 ovaalvormige schalen (chips) 21-25cm. Cond.: R-G