Antieke 18e eeuwse Hollandse bijbel. Door zes makers te Amsterdam 1715. Met lederen band. Diakonie van Nieuwenhoorn 1825. Afmeting: 11 x 24 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse tafellamp met figuren. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Marmeren zuil/piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 87 x 24 cm. In goede staat.
Antieke houten gepolychromeerde duiventil. Circa 1890. Afmeting: 70 x 36 x 62 cm. In goede staat.
Oude Italiaanse akoestische gitaar. Met foedraal. Circa 1960. Catania Siciliene. Eén restauratie + gebruikssporen. Afmeting: 97 cm. In redelijk/goede staat.
16e - 17e Eeuws koperen renaissance wandreliëf met rest polychromie. In originele lijst. Afmeting: 21,5 x 25 cm. In goede staat.
Oosters wandkleed gemaakt met gouddraad et cetera. Met reliëf. Decor van koets met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 110 cm. In goede staat.
Vier oude pennen in houder. Onder meer; Dupont Paris en een drie-delige Waterman set. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek tin. Onder meer; twee maatbekers + twee klepkannen. Bodemmerken. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 35 cm. In goede staat.
Lot met tien antieke tinnen maatbekers. 19e Eeuw. Voorzien van bodemmerken. Afmeting: 4,5 - 22 cm. In goede staat.
Zeer grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.
Zeer grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.
Houten tafellamp met zaagwerk, onder meer; figuren, floraal, vogels. Octagonale lampenkap. Midden 20e eeuw. Duitsland/Frankrijk. Afmeting: H 72 cm. In zeer goede staat.
Twee mooie antieke koffiemolens. 18e - 19e Eeuw. 1x 18e eeuw, eikenhout, Louis Quinze, met floraal snijwerk en lade. 1x 19e eeuw, iepenhout, voor kruidenier. Afmeting: 30 - 37 cm. In goede staat.
Twee antieke plated stijgbeugels met floraal decor. Gegraveerd. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x 12 x 13 cm. In goede staat.
Zes antieke Oosterse/Chinese bronzen opium gewichten met kylins. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Antieke jardiniere met blauw glazen binnenbak. Plated metaal. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: 15 x 40 x 15 cm. In goede staat.
Vier delen antiek brons. 1x Bronzen vaas (grape) 18e eeuw of ouder. 1x 17e Eeuwse vijzel + stamper. 1x Vijzel 17e - 18e eeuw. 1x Vijzel met stamper, 19e eeuw. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse goudkleurige, bronzen kaarskandelaren met kariatiden en klauwpoten. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Vier geelkoperen hengsel emmers. Afmeting: 22 - 38 cm. Ø. In goede staat.
Twee messing empire-stijl coupes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 27 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren muziekstandaard. Circa 1900. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.
Twee kleine antieke bronzen kaarskandelaren met knopen. 17e Eeuw. Waarvan één gerestaureerd. Afmeting: H 14 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke zandstenen balkdrager met gezicht. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 27 x 23 x 24 cm. In goede staat.
Lot met 3 vergulde pennen, een Zwart gemeleerde Waterman vulpen, een goldplated Waterman Vulpen met gematteerd geslepen decor en een goldplated balpen, Elysee, made in Germany. In goede staat.
Antiek, keramieken amfora vaas op console. Handbeschilderd met landschap/figuren decor. Ongemerkt. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
19e Eeuws Nederlandse bijbel, in leder gebonden met sierstukken en sloten van messing. Uitgave van Joh. de Liefde - Utrecht. Voorzien van gekleurde bijbelse lithografieën. Minimale vochtvlekken. Afmet...
Twee zware gietijzeren vuurbokken met leeuwen. Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Schwarzwald spiegel met floraal decor + facet geslepen spiegel. Circa 1880. In goede staat. Afmeting: 40 x 50 cm.
Antieke handbeschilderde hoedendoos van spaanhout, met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 42 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Zware, bronzen lampenvoet in ananas-vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
60-er Jaren Sputnik hanglamp. Verchroomd. Iets oxidatie. Lamp is compleet. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.
Twee antiek bronzen tafelstukken met glazen coupes. Circa 1900. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke en originele Duits porseleinen reservisten pijp. Reservist Brijer, no. 16 Gardelager 1901 - 1904. Met spreuk + diverse mede infanteristen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
Antieke messing plated hoorn des overvloeds met papegaai. Circa 1890. Historisme. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen kaarskandelaren. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen kaarskandelaren. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder beer van notenhout, met wandelstok en korf. Circa 1900. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke parapluhouder met soldaat. Gemaakt van gietijzer. Circa 1900. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse dekseldoos uit Sorrento Italië met figuratieve intarsia. In boekenvorm. Afmeting: 11 x 25 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen wandlampen met figuren in park decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 23 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuws boek in originele band. Hedendaagse penningkunde door Gerard van Loon en Christiaan van Lom te Den Haag. Vol met gravures. Afmeting: 41 x 26 x 3 cm. In goede staat.
Lot antiek religieus etc. 4x oa 1x Religieus kruis + corpus. 1x Corpus Christi van brons.1x Pijpaarde plaquette. 1x Messing strooier. Afmeting: 6 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws scheikundig instrument met thermometers in cassette. G. Fontaine a Paris. Afmeting: 13,5 x 35 x 4 cm. In goede staat.
Twee vergulde messing wandlampen met spiegels, in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Lot met tien design stropdassen. Gemerkt. Ontwerp van Vincent Strebelle. 1946 - . Diverse moderne decors. Afmeting: L 140 cm. In goede staat.
Antieke messing vergulde hanglamp met gesatineerd glas en ranken. Circa 1900. Afmeting: 95 Ø 70 cm. In goede staat.
Antieke 7-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Gesatineerd. Circa 1900. Afmeting: 70 x Ø 45 cm. In goede staat.
Grote oude brons gegoten klokkenkast naar antiek voorbeeld van Coustou, paardenmenner. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Grote marmeren zuil/piedestal met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse empire-stijl hanglamp. Napoleon III. Messing gepatineerd. Afmeting: 80 x Ø 80 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse hardhouten kerfsnede documentenkist met ijzeren beslag. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 24 x 43 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen lampenvoet met vissen/vogels/bloesem decor. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse kaarskandelaren met putti. Compositie metaal. Circa 1880. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antiek kristalglazen Murano hanglamp. Circa 1920. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse orgelgebogen dekseldoos met kerfsnede. Louis Quinze. Eikenhout. Afmeting: 15 x 35 x 25 cm.
Palissander houten toiletkist met diverse flacons en doosjes met zilveren deksels versierd met biedermeier graveerwerk, 925/000. En een nagelgarnituur. 31x22x18cm. MT.: Onduidelijk, London, jl.:I:1884...
Antieke Engelse vijf-delige likeurset in mahoniehouten met messing kist. Inhoud bestaat uit vier glazen + likeurflessen. Circa 1900. Afmeting: 24 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Lampenvoet met brons en marmer. Griekse vrouw met bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Oud anatomie figuur van een man. Met uitneembare ingewanden. Duitsland. Met etiket Hygiene Museum Dresden. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Antieke plated jardiniere met draken/puttie en vogel ornamenten. Met binnenbak. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 51 x 35 cm. In goede staat.
Paar grote marmeren zuilen/piedestals met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Sculte Twentse Whisky 2 MB Recipe Three Special Limited Edition. In originele verpakking. Afmeting: 25,5 x 11 x 10 cm. In goede staat.
Twee religieuze plaquettes gemaakt van albast, in originele ovale lijsten. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Sculte Twentse Whishy. Special Limited Edition 4 MB Recipe One. In ongeopende verpakking. Afmeting: 25,5 x 10,5 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Seize theekist met mozaïek intarsia + originele messing compartimenten en beslag. Circa 1800. Afmeting: 13 x 24 x 12 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke en bijzonder grote castolettes van marmer, versierd met guirlandes en zwanenhalzen. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Kleine Duitse notenhouten historisme kist met diverse houtsoorten. Intarsia, floraal/vogel/hert/leeuw decor. Neo renaissance. Circa 1900. Met geheime opbergruimte in deksel. Afmeting: 40 x 34 x 58 cm....
18e Eeuws notenhouten bijbelse snijwerk plaquette. Italië. Abrahams offer. Afmeting: 48,3 x 38 x 4 cm. In goede staat.
Twee vergulde antieke Franse Louis Seize Carrara marmeren kaarskandelaren met putti. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse houtgesneden, en origineel gepolychromeerde Lüsterweibchen hanglamp voor kaarsen. Kaarsenhouder mist. Afmeting; 90 x 72 x 71 cm. In goede staat.
Twee antieke houten gepolychromeerde Venetiaanse figuren. Met wandbevestiging. Circa 1900. Afmeting: 87 cm. In goede staat.
Moderne Art Deco-stijl mozaiek belijmde paspop, met sieraden, Petra Dura. Staand op een glazen plateau. 181cm. In zeer goede staat.
Levensgrote pop art mannelijke pop met koptelefoon. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 190 cm. In zeer goede staat.
Levensgrote pop art vrouwelijke pop met koptelefoon. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws houtgestoken Venetiaans figuur met originele polychromie + glazen ogen. Dienblad later. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Twee prachtige vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met putti + vogels. Circa 1800. Eén arm mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 59 cm. In goede ongereinigde staat.