This website uses cookies

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Karta Segelleden, Stockholm 19e eeuw 2307
Karta Segelleden, Stockholm 19e eeuw
Starting price 40 EUR
Koperen kunstwerk 2323
Koperen kunstwerk
Starting price 40 EUR
Grote houten speculaasplank 2335
Grote houten speculaasplank
Starting price 40 EUR
2 Messing tafellampen 2345
2 Messing tafellampen
Starting price 40 EUR
Barometer 2347
Barometer
Starting price 40 EUR
8-Armige messing kroon 2353
8-Armige messing kroon
Starting price 40 EUR
Naalden koker uitgewerkt. 2374
Naalden koker uitgewerkt.
Starting price 40 EUR
Gestoken barometer 2384
Gestoken barometer
Starting price 40 EUR
Antieke kaarskandelaar 2388
Antieke kaarskandelaar
Starting price 40 EUR
2 Delen historisme ca. 1880 2389
2 Delen historisme ca. 1880
Starting price 40 EUR
3 Ivoren delen (1x met gaatjes) 2207
3 Ivoren delen (1x met gaatjes)
Starting price 45 EUR
Ivoren snuifdoosje hoofden 2219
Ivoren snuifdoosje hoofden
Starting price 45 EUR
Haal en ketel 2108
Haal en ketel
Starting price 50 EUR
Schrijfkist 2136
Schrijfkist
Starting price 50 EUR
Groninger kraantjeskan 2149
Groninger kraantjeskan
Starting price 50 EUR
Staand lampje met putti 2178
Staand lampje met putti
Starting price 50 EUR
Benen chinees handgreep. 2217
Benen chinees handgreep.
Starting price 50 EUR
Bontjas met muts 2238
Bontjas met muts
Starting price 50 EUR
Bajonet 2292
Bajonet
Starting price 50 EUR
Mes en kris 2295
Mes en kris
Starting price 50 EUR
Wien und Gras 1782 2308
Wien und Gras 1782
Starting price 50 EUR
Tooneel Decoratief, Amsterdam 1845 2312
Tooneel Decoratief, Amsterdam 1845
Starting price 50 EUR
Opaline olielamp 2361
Opaline olielamp
Starting price 50 EUR
Encylopedie kastje ca. 1880 2363
Encylopedie kastje ca. 1880
Starting price 50 EUR