Grote oude Italiaanse vergulde wandkandelaar 20e eeuw in goede staat 50x40x22cm.
Twee grote houtgestoken wandkandelaars (3-arms), bronskleurig 2e helft 20e eeuw 46x32x57cm. Cond.: G
Terracotta Maria met kindje Jezus ca. 1880 (kerkelijk), handen beschadigd 80cm. Cond.: M-R
Zes oude/antieke presenteertablets; 4x houten (1x Hindelopen beschilderd), 1x taart-presenteertablet ca. 1920 en 1x tinnen presenteertablet 2e helft 20e eeuw 30-57cm. Cond.: G
Vier oude tinnen figuren 20e eeuw (o.a. 3x napoleon Bonaparte) 6-10cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuws haardscherm met gobelin en floraal decor in redelijke staat 114x63x30cm.
Antiquarisch boek van de ANWB uit 1926 "Ons Eigen Land" 40x30x4,5cm. Cond.: R-G
Duits 19e eeuwse zijde kunstwerk met tekst "Maschine Fabrik Rüti vormals Caspar Horegger etc." 31,5x48cm. Cond.: G
Twee oude mat gegraveerde glazen vensters met houten omlijsting 1e helft 20e eeuw 53x48x50cm. Cond.: G
Oud tafellampje met geslepen glazen kap en glazen pegels. Compositie metalen voet 2e helft 20e eeuw 38xø15cm. Cond.: G
Twee oude wortelnoten lijsten met Empire stijl prenten 60x33cm. Cond.: R-G
Vooroorlogse lederen koffer met Art Deco presenteertablet met achterglas-schildering. gesigneerd Polma of Tolma? ca. 1930 in goede staat 41-60cm.
Drie delen oud koper: 2x ketel Oosters en 1x vaas Oosters 22-26cm. Cond>: G
Drie delen antiek brons 19e-20e eeuw; 2x bronzen vijzels 19e-20e eeuw en 1x driepoot hengselpan 19e-20e eeuw in goede staat 8-16cm.
Vijf delen 19e eeuw; 1x weegschaal met gewichten, 3x strijkijzer en 1x blaasbalg 8-63cm. Cond.: G